Nourishing and Regenerating Zinc Balm Premium

Nourishing and Regenerating Zinc Balm Premium

€8.90
Tax included
Add to wishlist (0)

RENEGENRATING BALM - NINE WONDERS OF HERBS


The balm based on olive oil and hemp oil, with added extracts from nine herbs, is intended for dry, dehydrated, extremely stressed and damaged skin and to speed up the regeneration process.

Ingredients: Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Euphorbia Cerifera Wax,  Cannabis Sativa Seed Oil,  Urtica Dioica Leaf Extract, Mentha Spicata Herb Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract, Thymus Serpyllum Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Rosemarinus Officinalis Leaf Extract, Silybum Marianum Herb Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Quercus Robur Bark Extract, Tocopherol

Size: 120ml
Grade 

...

Je super ako výživná a hojivá kúra na suchú a popraskanú, zničenú kožu. Rada sa hrabem v záhrade, presádzam kvety a podobne. Z toho mám ale úplne zničené ruky. Pravidelné natieranie týmto balzamčekom mi pomohlo zlepšiť stav pokožky. Kožu mám mäkšiu, jemnejšiu a popraskané miesta sú fuč.

Grade 

Balzam

Najlepší liek na suchú popraskanú pokožku.

Grade 

.

Super hojivý krém na ranky a podráždenia. Krásne vonia za bylinkami. Najlepší je na zjemnenie suchej kože na lakťoch a pätách.

Grade 

Suché ruky

Skvelý produkt na popraskané suché ruky. Umývanie riadov mi vždy ničí pokožku, bohužiaľ rukavice neznesiem. Vždy po umývaní riadov si natriem ruky týmto krémom, nasadím bavlnené rukavičky a nechám krém dobre vstrebať. Zmenilo mi to kožu. Pokožka je mäkká, nepraská a nesvrbí.

Grade 

Ekzém

Hotový zázrak pre môj atopický ekzém. Vždy po natieraní týmto balzamčekom sa mi pokožka upokojí. Upokojí svrbenie a postupne aj hojí rozškrabané ložiská ekzému. Pre mňa to je zatiaľ najlepší krém na upokojenie ekzému, aký som kedy skúšala. Som maximálne spokojná.

Grade 

Balzam

Balzam ma hustejšiu konzistenciu, je na môj kus trošku mastný. Avšak, mastný film sa celkom dobre vstrebáva a po chvíľke už zostáva pokožka len výživená, mäkká a jemná. Bylinková vôňa je mi veľmi príjemná. Balzam mi zachránil moje suché popraskané ruky. Moja koža je precitlivená na rôzne saponáty a po umytí riadu je vždy veľmi zničená. S týmto balzamčekom sa rýchlo upokojí a zjemní

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 

Zázrak

Hotový zázrak na poškodenú pokožku. Po použití je pokožka úžasné hebká. Tento balzamček pokožku upokojí a uľavuje od svrbenia a pnutia suchej popraskanej kože.

  • 2 out of 2 people found this review useful.
8586017854277

Data sheet

vegánsky výrobok
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

16 other products in the same category: