Zubné sérum na šetrné bielenie chrupu (Kráľovské zubné sérum)
  • Znížená cena

Zubné sérum na šetrné bielenie chrupu (Kráľovské zubné sérum)

7,90 €
7,19 € - 9%
s DPH

Prírodná zubná pasta s čiernym uhlím pre zachovanie žiarivo bieleho úsmevu. Šetrné zloženie s obsahom cenných zložiek v organickej kvalite ako sú kokosový olej, aloe vera a esenciálne oleje z mäty, šalvie či rozmarínu je obohatené o unikátnu inovatívnu aktívnu látku Omyacare®. Omyacare® predstavuje abrazívum vo forme prírodného uhličitanu vápenatého s nastaviteľnou úrovňou abrazivity. V zložení zubného séra má nezameniteľnú čistiacu schopnosť a leštiaci účinok. Navyše zmierňuje farebné nedokonalosti, eliminuje škvrny z povrchu zubov a bieli ich. Bieliaca zubná pasta bez fluóru je ideálnym prostriedkom pre ústnu hygienu na každodenné použitie.

> prírodná zubná pasta s bieliacim účinkom šetrného zloženia, ktoré chráni zubnú sklovinu a nenarúša prirodzené prostredie ústnej dutiny
> certifikované prírodné zložky, organické esenciálne oleje a inovatívna aktívna látka Omyacare® sa postarajú o krásne, zdravé a žiarivé zúbky a svieži dych
> zubná pasta s dávkovačom v praktickom balení je ideálna pre každodenné použitie
> prírodná zubná pasta bez sls, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, syntetických farbív a parfumácie

 > VEGAN ZUBNÁ PASTA   
 > ÚČINNÉ PRÍRODNÉ ZLOŽENIE   

 > AKTÍVNA LÁTKA OMYACARE
® 
 >
BIELENIE ZUBOV A SVIEŽI DYCH  

Pridať medzi obľúbené (21)

Pravidelná a dostatočne dôkladná ústna hygiena je základ krásneho a žiarivého úsmevu. Používaním vhodných výrobkov, ako je napríklad prírodná zubná pasta so starostlivo a odborne formulovaným zložením, dokážeme zúbky ošetriť a podporiť ich zdravie, predísť usádzaniu zubného povlaku a následnej tvorbe zubného kazu. Zubná pasta bez sls je šetrným riešením pre pravidelné čistenie zubov. Soaphoristické zubné sérum navyše rešpektuje prirodzené prostredie ústnej dutiny, vďaka unikátnym inovatívnym aktívnym látkam zabezpečuje šetrné bielenie, zjednotenie farebného tónu zubov a tiež podporu posilnenia zubnej skloviny.

HLAVNÉ ZLOŽKY
> Omyacare® - Omyacare® predstavuje abrazívnu látku vo forme prírodného uhličitanu vápenatého s nastaviteľnou úrovňou abrazivity a multifunkčnými výhodami. Je vyrobený pod čistou a kontrolovanou výrobou, čo zaručuje nízku uhlíkovú stopu a tým aj priaznivejší dopad na životné prostredie. Uhličitan vápenatý Omyacare® má v kompozícii zubného séra vynikajúcu čistiacu schopnosť a leštiaci účinok. Zmierňuje farebné nedokonalosti, eliminuje škvrny z povrchu zubov a bieli ich
> aktívne uhlie – prírodné čierne uhlie predstavuje výnimočne absorbčnú a veľmi jemne abrazívnu zložku, ktorá napomáha v účinnom čistení a ostraňovaní nežiadúcich baktérií a tiež obnove prirodzene bieleho úsmevu.

OBSAH
50ml

NÁŠ TIP
Pre šetrnú, avšak zároveň účinnú starostlivosť o zdravie a čistotu zubov, odporúčame zvoliť si jemnú zubnú kefku. Soaphoristické zubné sérum používajte na vyčistenie zubov dva krát denne. Zuby si umývajte dôkladnými pohybmi zubnou kefkou, až kým po prejdení jazykom nebudú krásne hladké.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame výrobok nekombinovať s komerčnými alternatívami. Vhodným doplnkom v starostlivosti o ústnu hygienu môže byť tiež jemná, avšak účinná ústna voda prírodného zloženia a dentálna niť.

VÔŇA VÝROBKU
Výrobok má jemne bylinno-mentolovú vôňu.

FARBA VÝROBKU
Výrobok za svoje stredne až tmavosivé sfarbenie vďačí výhradne obsiahnutým zložkám, predovšetkým aktívnemu uhliu.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Bezpečnosť zákazníka je pre nás prvoradá, preto, a tiež pre zabezpečenie komfortu pri používaní výrobku, je samotný výrobok balený v PET airless obale vyrobenom v EÚ. Vzhľadom na prírodné zloženie bez vysokého obsahu stabilizátorov či chemických konzervantov je zamedzenie kontaktu so vzduchom a zanášaniu baktérií do obsahu výrobku priamym kontaktom s pokožkou ideálne pre ochranu výrobku.
Uprednostňujeme recyklované a recyklovateľné certifikované obalové materiály, ktoré sú schválené na použitie pre kozmetické výrobky. Kúpou tohto produktu môžete prispieť k znižovaniu nadbytočného odpadu aj vy a to jednoducho zapojením sa do recyklačného programu Soaphoria alebo zodpovednou recykláciou všetkých obalových materiálov.
Zistite viac o obalovej politike Soaphoria.

Výrobok je balený v zero waste papierovej krabičke opatrenej eko-certifikátmi FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papierovou etiketou potlačenou biologicky ľahko odbúrateľným farbivom. Obal výrobku môžete po jeho spotrebovaní jednoducho skompostovať, alebo vhodiť do modrého kontajnera určeného na zber papierového triedeného odpadu.
Čo znamenajú jednotlivé certifikáty?
FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že drevo použité na výrobu papiera bolo vyťažené zodpovedne s ohľadom na trvalú udržateľnosť lesa, životné prostredie a miestnu komunitu.
CN (Made Carbon Neutral) - Označenie CN načí záväzok podporovať starostlivosť o našu klímu a životné prostredie prostredníctvom uhlíkových kreditov alebo výsadby plantáží, ktoré sľubujú ďalšie zníženie emisií pod priamym dohľadom nezávislej inštitúcie.
Green-e - Pri výrobe sa používa výhradne veterná energia šetrná k našej planéte.
> Recyklovaný pomer (Recycled content) - Na výrobu škatuliek sa využíva tak vysoké percento recyklovaného materiálu, ako sa len dá.
certifikaty-krabicky.jpg

APLIKÁCIA
Dávkovačom naneste na zubnú kefku primerané množstvo produktu, t.j. veľkosti hrášku a očistite chrup bežným spôsobom. Použite po jedle, minimálne však dvakrát denne.

UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Aqua (voda)*, Calcium Carbonate (uhličitan vápenatý), Xylitol (prírodné sladidlo)*, Glycerin (glycerín rastlinného pôvodu)*, Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Aloe Barbadensis Leaf Extract (aloa pravá)*, Mentha Piperita Leaf Extract (mäta pieporná)*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarín lekársky)*, Salvia Officinalis (šalvia lekárska)*, Sodium Bicarbonate (jedlá sóda)*, Activated Charcoal (aktívne uhlie)*, Disodium Cocoyl Glutamate (tenzid rastlinného pôvodu)*, Xanthan Gum (stabilizátor rastlinného pôvodu)*, Algin (polysacharid rastlinného pôvodu)*, Hectorite (minerál)*, Maris Sal (morská soľ)*, Bisabolol (derivát z rumančeka kamilkového)*, Titanium Dioxide (oxid titaničitý)*, Citral***, Citronellol***, Geraniol***, Hexyl Cinnamal***, Limonene***, Linalool***, Eugenol***
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach

Je prírodná zubná pasta vhodná na každodenné používanie?
Áno, soaphoristické zubné sérum je ideálne pre každodennú starostlivosť o ústnu hygienu.

Môžem výrobok používať aj v prípade zvýšenej citlivosti zubov?
Ak trpíte precitlivenosťou alebo zvýšenou citlivosťou zubov či ďasien, alebo sa táto citlivosť objaví po použití výrobku, odporúčame znížiť intenzitu používania výrobku na každý druhý deň.

Je prírodná zubná pasta pre deti vhodná?
Zubné sérum je vhodné pre používanie aj pre deti od 8 rokov, pred používaním však rodičom odporúčame uistiť sa, že dieťa ovláda hltací reflex a netrpí precitlivenosťou či iným problémom v ústnej dutine.

5

Hodnotilo 9 zákazníků

Hodnotenie 

pasta

Kúpila som toto zubné sérum na odporučenie svojej kamarátky zapálenej pre prírodnú kozmetiku. Som rada, že moj porvý produkt od vas bola prave tato pasta. Vyborne čisti, je jemná a učínna. Zuby mam mierne belšie, menej citlive na chlad a teplo. Neštipe ale je preijemne svieža. Vrelo odporučam každemu

Hodnotenie 

Super

Vyborna prirodna zubna pasta. Primerane cisti, ma prijemnu sviezu prichut, nie je stiplava alebo neprijemna Velmi chvalim nadobku a aplikator. Jedna pumpička je tak akurat.

Hodnotenie 

Super pasta

Vždy som si myslela že na zuby potrebujem tonu fluoridov a roznej chemie aby boli riadne čiste. A mylila som sa. Tato pasta je taka jemna a zaroven učinna. Neštipe ale je naozaj osviežujuca. Čisti, jemne bieli a dokonca mam pocit že dasna su ovela menej citlive. Inú už nechcem

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

WOW

Najprv som túto pastu kúpila len tak na vyskúšanie, na večerné umývanie zubov jemné bielenie a tak. Po čase si našla trvalé miesto na našej poličke v kupelni. Jemne čisti zuby bez draždenia, neštipe ako klasicke komerčne zubne pasty a ano vidim aj jemne bielšie zubky. Nevadi ani detom, maju ju radi, stači maličko a pena je postačujuca. Zuby mame všetci dzravé a čisté :)

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

:)

Tato zubna pasta nema chybu. Mentolova vona je tak akurat, vobec nestipe cize nevadi ani detom. Po dlhodobom pouzivani som si vsimla jemne vybielenie zubkov a navyse su menej citlive na chlad a teplo.

Hodnotenie 

ošetrenie zubov

Sérum je tmavé, skoro čierne, pri čistení zubov bledne na sivo. Je jemné, príjemné, taká jemná pasta na zuby. Nie je však veľmi osviežujúce.

Hodnotenie 

Joly

Používam ho už pár mesiacov. Okrem toho že čistí zuby a ďasná šetrne, pôsobí aj protizápalovo a má hojivé účinky na ústnu dutinu. Po umytí ešte krátko vypláknuť ústa vodou 2-3 kvapkami teatree oleja. Odporúčam toto zubné sérum.

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

Nieje zubná pasta ako zubná pasta.

V nedávnej dobe u mna prepukol atopický ekzém to som ešte užíval komerčnú PEG XX kozmetiku a myslel som si že bio a vegan kozmetika je len pre boháčov a hlupákov. Ako mi tvár zrudla a začala štípať a paliť som si zaobstaral bežný hydratačný krém a zanedlho som mal na tváry zapálené suché šúpajúce sa ložisko a kopu starostí až som si povedal STOP a narazil som na Soaphoriu prírodnú kozmetiku ktorá sa tak netvári ona taká je. Super cena, množstvo produktu ktore davajú občas hraničí z megalomanstvom :-) je toho vážne požehnane. Po dvoch mesiacoch mimostalo už len začervenanie a verím že úplne opadne. Moju starú pastu nahradil tento zázrak vo flaši a umívanie zubov sa stalo zábavou. Po tých 2 mesiacoch mám zuby krásne biele a zdravé ! niesu citlivé ako boli dasná neustupujú a nemám na nich žiadny zubný povlak. Dakujem páni a dámi teším sa na nové produkty.

  • 2 z 2 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

:)

Používam ho už vyše mesiaca a som naozaj spokojná. Zúbky vyčistí pekne. Včera som po prvé skúšala aj práškovú verziu a už teraz môžem potvrdiť, že sa stávate mojim výhradným dodávateľom ústnej hygieny :)

  • 4 z 4 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017854178

Tabuľka vlastností

OBSAH
50 ml
VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (1)