Valentine - sójová sviečka s dvojicou knôtov

9,90 € (s DPH)
Kód:
8586017859654
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní(1)

UPOZORNENIE: Vyobrazenie sviečky na fotografii je ilustračné. V rámci vylepšenia produktu s cieľom podporiť lepšie a dlhodobejšie horenie sviečka v skutočnosti obsahuje dva drevené knôty spojené do jedného.

Ručne odlievaná sviečka zo sójového vosku s okúzľujúcimi trblietkami, spojenou dvojicou knôtov a neodolateľnou vôňou pre pozdvihnutie atmosféry výnimočných chvíľ strávených v spoločnosti našich milovaných.

Vábivá a vznešená vonná kompozícia, ktorá svojou nevšednou, jemne nasladlou ovocno-kvetinovou vôňou pozláti každú minútku a zahalí do opojenia lásky a úsmevu. Esencia krehkých kvetín, šťavnatých bobuľovín so štipkou tangerínky a pikantnej bazalky, zmyselného santalového dreva a vanilky si získa srdce každého.

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Vábivá a vznešená vonná kompozícia, ktorá svojou nevšednou, jemne nasladlou ovocno-kvetinovou vôňou pozláti každú minútku a zahalí do opojenia lásky a úsmevu. Esencia krehkých kvetín, šťavnatých bobuľovín so štipkou tangerínky a pikantnej bazalky, zmyselného santalového dreva a vanilky si získa srdce každého.Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
8586017859654
Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa