Sviežosť - osviežovač vzduchu v spreji
  • Znížená cena

Sviežosť - osviežovač vzduchu v spreji

8,90 €
8,10 € - 9%
s DPH

Prírodný osviežovač vzduchu v praktickom balení s mechanickým rozprašovačom predstavuje ideálnu alternatívu interiérových vôní. Vôňa bez syntetických látok osvieži ovzdušie a podčiarkne unikátnu atmosféru miestnosti. Výrazne svieža a uvoľňujúca vôňa čerstvej mäty a gáfru pre povzbudenie tela aj duše.

> základ zloženia z prírodných surovín bez prídavku alkoholu je ideálnou voľbou pre použitie v akomkoľvek interiéri – v domácnosti, v kancelárii, konferenčnej miestnosti či hotelovej izbe – všade tam, kde túžite po príjemnej, upokojujúcej či naopak podnetnej a voňavej atmosfére
> praktické balenie s mechanickým rozprašovačom zabezpečí rozptýlenie vône v ovzduší bez  škodlivých hnacích plynov, vďaka čomu chráni zdravie vašich najbližších i životné prostredie
> vonná kompozícia pozostávajúca z čistých organických esenciálnych olejov a prírodných silíc pôsobí tiež aromaterapeuticky
> vegánsky prírodný osviežovač vzduchu bez chémie je skvelým doplnkom každej ekologickej domácnosti


LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

 > VEGAN PRÍRODNÝ OSVIEŽOVAČ   
 > SVIEŽA EUKALYPTOVÁ VÔŇA   

 > PRE ZDRAVÉ A VOŇAVÉ OVZDUŠIE
 > 
S ESENCIÁLNYMI OLEJMI  

Pridať medzi obľúbené (6)

Dodajte šmrnc každej štýlovej miestnosti svojho milovaného domova, zbavte sa nepríjemných pachov a nahraďte ich vôňou osožných prírodných éterických olejov, ktoré pozdvihnú atmosféru priestoru a dodajú mu nezameniteľný charakter. Podporte myslenie a kreativitu v office interiéroch, stimulujte dobrú náladu a zvládnite s vôňou, úsmevom a ľahkosťou každú náročnú úlohu!

OBSAH
250ml

NÁŠ TIP
Ak patríte k milovníkom vonných silíc, esencií či éterických olejčekov, prírodný osviežovač je pre Vás tou správnou voľbou!
Mnohé z éterických olejčekov sa vyznačujú nie len aromaterapeutickými účinkami ale i schopnosťou čistiť vzduch, eliminovať baktérie a tým výrazne ozdravovať ovzdušie interiéru.
V kombinácii so správnym vetraním prináša osviežovač vzduchu bez syntetických vôní vždy čerstvý, zdravý a voňavý vzduch.
Pokiaľ nie ste zástancom príliš silných a výrazných vôní, prírodný osviežovač vzduchu Vás príjemne prekvapí svojou jemnou a ľahkou, nevtieravou a veľmi prirodzenou vôňou.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Osviežovač vzduchu bez chémie je možné kombinovať s éterickými olejmi či silicami, nie je však vhodné používať oboje naraz, aby sa jednotlivé vonné zložky a starostlivo zvolené vonné kompozície medzi sebou „nebili“ :)VÔŇA VÝROBKU
Výrazne svieža a uvoľňujúca vôňa čerstvej mäty a gáfru pre povzdbudenie tela aj duše.

FARBA VÝROBKU
Výrobok bez obsahu syntetických farbív či iných prídavných farbiacich zložiek.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v praktickom PET fľaštičke o objeme 150ml s mechanickým rozprašovačom. Vďaka mechanickému rozprašovaču je vôňa do priestoru rovnomerne rozptýlená bez škodlivých hnacích plynov.
Obal výrobku je zároveň vďaka tomuto mechanizmu možné po spotrebovaní obsahu a dôkladnom umytí opätovne využiť v domácnosti, alebo nám ho môžete jednoducho vrátiť v rámci nášho recyklačného programu.
Ak sa rozhodnete obal vyhodiť, prosím, vhoďte ho do žltého kontajnera určeného na zber plastového odpadu.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.


V mojom osviežovači sa oddeľuje olejová vrstva. Je to v poriadku?
Áno, produkt je navrhnutý ako dvojfázový prípravok. Pred použitím výrobkom dôkladne zatraste, aby sa obe fázy prepojili, čím zabezpečíte rovnomerné rozptýlenie vône.

Môžem prírodný osviežovač vzduchu používať aj v aute?
Samozrejme, výrobok krásne prevonia aj interiér Vášho vozidla.

Môžem výrobok použiť aj na prevoňanie záclon?
Áno, výrobok pred použitím dôkladne pretrepte a nastriekajte z dostatočnej vzdialenosti.


8586017858336

Tabuľka vlastností

VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (2)