Tuhý šampón proti lupinám, stimulačný a obnovujúci

Tuhý šampón proti lupinám, stimulačný a obnovujúci

9,00 €
s DPH

> pre všetky vekové kategórie
> pre všetky typy vlasov, špeciálne na oslabené a/alebo jemné vlasy pre podporu ich posilnenia a rastu
> účinne čistí bez podráždenia a vysušovania
> hydratuje, posilňuje a dodáva živiny pre podporu obnovy
> bojuje proti rednutiu a vypadávaniu vlasov
> ovsený proteín pôsobí ako rastlinný keratín, navracia pevnosť a pružnosť
> extrakt zo žihľavy a rooibosu dodajú potrebné živiny a aktívne látky pre podporu rastu
> éterický olej z citrónovej kôry a materinej dúšky pôsobia prečisťujúco, osviežujúco a stimulačne
> pantenol upokojuje a zvlhčuje
> špenátový a indigovníkový prášok okrem farby dodajú mikroživiny
> bambucké a kakaové maslo zjemňujú, zvláčňujú a dodajú potrebné živiny
> olej z čiernej rasce podporí regeneráciu a navracia lesk

 > VEGAN A ZERO WASTE   
 > TUHÝ ŠAMPÓN NA VLASY   

 > STIMULAČNÝ A OBNOVUJÚCI   
 >
PROTI LUPINÁM   Pridať medzi obľúbené (9)

Tuhý šampón určený pre všetky typy vlasov zasiahnuté lupinami, seboreou, suchosťou či inými dermatologickými problémami vlasovej pokožky podporuje prirodzenú regeneráciu a obnovu a stimuluje vlasové folikuly.


Obsahuje cenné látky ako:
> ovsený proteín pôsobí ako rastlinný keratín, navracia pevnosť a pružnosť
> extrakt zo žihľavy a rooibosu dodajú potrebné živiny a aktívne látky pre podporu rastu
> éterický olej z citrónovej kôry a materinej dúšky pôsobia prečisťujúco, osviežujúco a stimulačne
> pantenol sa vyznačuje zvlhčujúcou a protizápalovou vlastnosťou, posilňuje vlasy a podporuje jeho regeneráciu po mechanickom poškodení
> olej z čiernej rasce podporí regeneráciu a navracia lesk
> bambucké a kakaové maslo zjemňujú, zvláčňujú a dodajú potrebné živiny
> špenátový a indigovníkový prášok okrem farby dodajú mikroživiny

VLASTNOSTI
> bezlepkový, vegánsky, bezlaktózový
Bez GMO, syntetických sulfátov, glykolov, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, syntetických farbív a parfumácie.

OBSAH
80g±5%

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Soaphoristické šampóny bez silikónov a parabénov sa výborne kombinujú s tekutými i tuhými kondicionérmi podľa typológie vlasov.Po použití tuhého šampónu na hydratáciu a výživu vlasov výborne poslúži borákový, ostropestrecový či iný ľahký panenský olej, z ktorého pár kvapiek aplikujete pomocou prstov vmasírovaním do pokožky hlavy a končekov vlasov.


VÔŇA VÝROBKU
Šampón s bylinkovo citrusovou vôňou vynikne vďaka esenciálnym olejom z kôry citrónovníka a materinej dúšky a osvieži nielen vlasy.

FARBA VÝROBKU
Pestrofarebný produkt sme rozveselili pomocou rastlinných práškov bez obsahu syntetických a minerálnych farbív na modro-zelený.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Výrobok konzistencie tuhej ako kameň sa pri styku s vodou krásne rozpení.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Zloženie tuhého šampónu bez obsahu vodnej fázy nevyžaduje použitie konzervačných látok a predsa je výrobok stabilný. Počas používania však dbajte na vhodné skladovanie, t. j. po použití odložte výrobok na suché miesto s prívodom vzduchu.
Po otvorení výrobok odporúčame spotrebovať do 12 mesiacov.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v zero waste papierovej krabičke opatrenej eko-certifikátmi FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papierovou etiketou potlačenou biologicky ľahko odbúrateľným farbivom. Obal výrobku môžete po jeho spotrebovaní jednoducho skompostovať, alebo vhodiť do modrého kontajnera určeného na zber papierového triedeného odpadu.
Čo znamenajú jednotlivé certifikáty?
FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že drevo použité na výrobu papiera bolo vyťažené zodpovedne s ohľadom na trvalú udržateľnosť lesa, životné prostredie a miestnu komunitu.
CN (Made Carbon Neutral) - Označenie CN načí záväzok podporovať starostlivosť o našu klímu a životné prostredie prostredníctvom uhlíkových kreditov alebo výsadby plantáží, ktoré sľubujú ďalšie zníženie emisií pod priamym dohľadom nezávislej inštitúcie.
Green-e - Pri výrobe sa používa výhradne veterná energia šetrná k našej planéte.
> Recyklovaný pomer (Recycled content) - Na výrobu škatuliek sa využíva tak vysoké percento recyklovaného materiálu, ako sa len dá.
certifikaty-krabicky.jpg

APLIKÁCIA
Výrobok držte v dlani. Jemne krúživými pohybmi vytvorte penu na povrchu vlasovej pokožky a v mokrých vlasoch. Vzniknutú penu vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy, nechajte chvíľku pôsobiť, opláchnite vodou vhodnej teploty a vlasy upravte bežným spôsobom.

UPOZORNENIA
Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Sodium Cocoyl Isethionate (mycí tenzid rastlinného pôvodu), Sodium Coco-sulfate(mycí tenzid rastlinného pôvodu), Betaine (Trimethylglycin, mycí tenzid rastlinného pôvodu), Cetearyl Alcohol (emulgačná zložka rastlinného pôvodu), Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo)*, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo) *, Glycerin (humektant rastlinného pôvodu), Hydrolyzed Wheat Protein (hydrolizovaný ovsený proteín, rastlinný keratín), Urtica Dioica Extract (žihľava dvojdomá)*, Citrus Limonum Peel Oil (citrónovník pravý)*, Thymus Serpyllum Extract (materina dúška)*, Nigella Sativa Seed Oil (olej z čiernej rasce)*,  Aspalathus Linearis Leaf Extract (rooibos červený)*, Spinacia Oleracea Leaf Powder (špenát siatý)*, Indigofera Tinctoria Powder (indigovník pravý)*, Stearic Acid (kyselina stearová), Panthenol (kyselina pantotenová), Lactic Acid (kyselina mliečna), Citral***, Limonene***, Linalool***, Geraniol***
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach


4.8

Hodnotilo 5 zákazníků

Hodnotenie 

Šampón

Parádny produkt ako vždy.

Hodnotenie 

Výborný šampón

Už dlhšie som chcela vyskúšať nejaký tuhý šampón, nevedela som si vybrať. Na narodeniny som dostala balíček od mamky, kde bol aj tento šampónik. Teraz ľutujem, že som s tuhým šampónom nezačala skôr. Krásne pení, nádherne vonia a dobre očistí.

Hodnotenie 

Odporúčam

Suprový šampónik. Už roky používam Váš tuhý Shinyshamp, s ktorým som spokojná, no už to chcelo zmenu. Neľutujem, že som vyskúšala niečo nové. Tento šampón je vynikajúci.

Hodnotenie 

.

Dostal ma svojím výzorom. Väčšinou kozmetiku podľa výzoru nevyberám, ale tento vyzerá ako malá planétka. Navyše popis vyzeral veľmi sľubne aj pre môj typ vlasov. Teda, máme ho doma všetci vyskúšaný. Najviac si pochvaľuje manžel. Vlasy dobre očistí, krásne po umytí voňajú a naozaj pomáha aj proti lupinám.

Hodnotenie 

Účinný proti lupinám

S lupinami vediem nerovný boj už snáď celý život. Veľmi mi pomáhal aj Clayshamp, no vždy som radšej za produkty bez obalu, a preto som vyskúšal aj tento tuhý šampón proti lupinám. Hodnotím ho ako výborný produkt. Má parádny dizajn a proti lupinám zatiaľ zaberá výborne.

8586017859876

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)