Unicorn by Soaphoria - dobrodružná penivka do kúpeľa
  • Znížená cena

Unicorn by Soaphoria - dobrodružná penivka do kúpeľa

11,95 €
10,76 € - 10%
s DPH

Výnimočná penivka do kúpeľa s farbami a vôňou dúhy predstavuje unikátny doplnok do kúpeľa. Preneste sa do krajiny zázrakov, v ktorej jednorožce rozdávajú radosť! Doprajte si chvíľku pokoja, potešte dušu a rozmaznajte telo aj myseľ. Pestrofarebná penivá zmes do kúpeľa zabezpečí dokonalý pôžitok!

Farebná penivka do kúpeľa je ideálna pre každodenné použitie a vhodná pre všetky typy pokožky.

> čisto prírodné zloženie nedráždi pokožku, je preto ideálne aj pre citlivejšiu či suchšiu pokožku
> rozmaznávajúca vôňa dúhy prevonia kúpeľ a postará sa o dokonalý relaxačný zážitok
> farbivá reprezentované výhradne prírodnými minerýlnymi farbivami dodajú kúpeľu šmrnc a vyčaria pocit výnimočnosti
> soaphoristické zmesi do kúpeľa sú ideálnym prostriedkom pre pravidelnú a navyše výnimočne príjemnú starostlivosť o pokožku :)

 > VEGAN PENIVKA DO KÚPEĽA   
 > S VÔŇOU OVOCNEJ DÚHY   

 > PRE RADOSŤ A ROZMAZNÁVANIE
 >
PRE DOKONALÝ RELAX 

Pridať medzi obľúbené (3)

OBSAH
500g

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Penivá zmes do kúpeľa najrozkošnejšej edície Unicorn by Soaphoria poteší dušu každé Soaphoristu a prenesie myseľ do krajiny zázrakov, kde jednorožce rozdávajú radosť! Skvele sa kombinuje s ktorýmkoľvek ďalším výrobkom vône dúhy! :)

VÔŇA VÝROBKU
Preneste sa do krajiny zázrakov, kde je všetko možné! Splňte tie najtajnejšie sny a rozveseľte deň úžasnou vôňou ovocnej dúhy, ktorá povzbudí a rozmazná zároveň.

FARBA VÝROBKU
Výrobok bez obsahu syntetických farbív vďačí za svoje pestrofarebné sfarbenie výhradne minerálnym farbivám.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Výrobok má konzistenciu jemného prášku, ktorý sa pri kontakte s vodou nádherne rozpení.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok neobsahuje syntetické konzervačné látky, napriek tomu je stabilný, avšak háklivý na vlhkosť. Dodržiavajte odporúčané skladovacie podmienky a po otvorení okamžite spotrebujte.

APLIKÁCIA
Primerané množstvo zmesi nasypte do prúdu tečúcej vody teplej 35-39°C a nechajte vytvoriť penu. Doporučená dĺžka kúpeľa je 15 až 20 minút. Odporúčame používať maximálne trikrát do týždňa a po procedúre si dopriať relax.

UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE

Sodium Bicarbonate (hydrogénuhličitan sodný), Citric Acid (kyselina citrónová)*, Sodium Coco Sulfate (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu), Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Prunus Armeniaca Kernel Oil (marhuľový olej)*, Cucumis Melo Fruit Extract (uhorka žltá)*, Ananas Sativus Fruit Extract (ananás pestovaný)*, Pirus Communis Fruit Extract (hruška obyčajná)*, Malus Domestica Fruit Extract (jabloň domáca)*, Rosa Canina Fruit Extract (ruža šípová)*, Mangifera Indica Fruit Extract (mangovník indický)*, Jasminum Officinale Extract (jazmín lekársky)*, Santalum Album Oil (santalovník biely)*, Mica (minerálne farbivo)

*certifikovaná organická zložka

8586023260635

Tabuľka vlastností

VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)