Kategórie

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK Zväčšiť

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

8586017856394

5,90 € s DPH

  LEN ONLINE!  

nie je možnosť osobného odberu v kamennej predajni 

Viac detailov

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

Univerzálny sanitárny čistiaci prostriedok na báze rastlinných kyselín, cukrových tenzidov a pomarančového oleja. Koncentrovaný, vysoko účinný prostriedok, ktorý sa môže riediť vodou, nakoľko je štvornásobne koncentrovanejší ako bežné čistiace prostriedky. Odstraňuje zbytky mastnoty a špiny, kozmetických prípravkov a vodného kameňa ako aj škvrny od močoviny, hrdze a plesní z čistených povrchov s maximálnou koróznou toleranciou voči všetkým kovovým doplnkom vybavenia kúpeľní. Vďaka svojmu zloženiu zanecháva po použití vysoký lesk.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode. Prípravok vhodný pre septiky.

  koncentrovaný

Návod na použitie: Prostriedok nastriekajte na povrch, obklady a sanitu, alebo aplikujte pomocou mokrej špongie, na ktorú prostriedok predtým nastriekate. Nechajte niekoľko minút pôsobiť a opláchnite vodou.

Oblasť použitia: Kuchyňa, kúpeľňa, WC (drezy, batérie, sanita, sifóny), keramické obklady a povrchy z nehrdzavejúcej ocele. Pred aplikáciou na mramor a iné citlivé povrchy preveďte test na malej plôške.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Praktické balenie s rozprašovačom.

KBÚ na vyžiadanie.

Obsah: 500ml
OBSAH 500ml
Od Gabča | 2019-05-03 15:18:33

Dobrý deň, sú produkty na čistenie domácnosti vhodné na používanie aj v tehotenstve? Ďakujem za odpoveď.

Tím Soaphoria

Dobry den prajem, vsetky nase vyrobky na udrziavanie domacnosti su vhodne na pouzivanie aj pocas tehotenstva ako i potom. Neobsahuju synteticke, zdraviu skodlive latky. Som s pozdravom.

Stránka: 1
Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku

Napísať názor

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

  LEN ONLINE!  

nie je možnosť osobného odberu v kamennej predajni 

3 produkty v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín