UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK
  • UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

5,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

UNIVERZÁLNY TEKUTÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK

Univerzálny sanitárny čistiaci prostriedok na báze rastlinných kyselín, cukrových tenzidov a pomarančového oleja. Koncentrovaný, vysoko účinný prostriedok, ktorý sa môže riediť vodou, nakoľko je štvornásobne koncentrovanejší ako bežné čistiace prostriedky. Odstraňuje zbytky mastnoty a špiny, kozmetických prípravkov a vodného kameňa ako aj škvrny od močoviny, hrdze a plesní z čistených povrchov s maximálnou koróznou toleranciou voči všetkým kovovým doplnkom vybavenia kúpeľní. Vďaka svojmu zloženiu zanecháva po použití vysoký lesk.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode. Prípravok vhodný pre septiky.

  koncentrovaný

Návod na použitie: Prostriedok nastriekajte na povrch, obklady a sanitu, alebo aplikujte pomocou mokrej špongie, na ktorú prostriedok predtým nastriekate. Nechajte niekoľko minút pôsobiť a opláchnite vodou.

Oblasť použitia: Kuchyňa, kúpeľňa, WC (drezy, batérie, sanita, sifóny), keramické obklady a povrchy z nehrdzavejúcej ocele. Pred aplikáciou na mramor a iné citlivé povrchy preveďte test na malej plôške.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Praktické balenie s rozprašovačom.

KBÚ na vyžiadanie.

Zloženie: voda, >30% etanol (alkohol rastlinného pôvodu z fermentácie kukuričného škrobu), 5-15% kyselina citrónová, 1-5% aniónové tenzidy (deriváty repkového oleja – RSPO certifikovaný olej), 1-5% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy z cukrovej trstiny), <1% pomarančový olej (Citrus Sinensis Peel Oil)

Obsah: 500ml
8586017856394

Tabuľka vlastností

Obsah
500 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)