Koncentrát na čistenie všetkých povrchov - bez pridanej vône

Koncentrát na čistenie všetkých povrchov - bez pridanej vône

8,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

KONCENTRÁT NA ČISTENIE VŠETKÝCH POVRCHOV

Univerzálny koncentrovaný čistiaci prostriedok bez pridanej vône na všetky povrchy na báze aniónových rastlinných a neiónových cukrových tenzidov. Vysoko účinný prostriedok na udržiavanie domácnosti aj profesionálne využitie, ktorý sa môže riediť vodou. Odstraňuje mastnotu a špinu, vodný kameň ako aj škvrny od močoviny, hrdze a plesní z čistených povrchov s maximálnou koróznou toleranciou voči všetkým kovovým doplnkom, krv, sadze, atď.


Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a parfumáciu. Biologicky odbúrateľný prípravok, vhodný pre septiky.

koncentrovaný


Návod na použitie: Prostriedok aplikujte v neriedenej alebo riedenej forme na znečistený
povrch pomocou mokrej špongie. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite vodou, resp. pretrite
čistou mokrou utierkou.
Návod na riedenie: 5-10ml (1/2-1PL) na 10L vody.

Oblasť použitia: Kuchyňa, kúpeľňa, WC (drezy, batérie, sanita, sifóny), keramické obklady a povrchy z nehrdzavejúcej ocele, plast, textil a tkaniny, podlahy, drevo, atď.. Pred aplikáciou na mramor a iné citlivé povrchy preveďte test na malej plôške.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, resp. volajte Toxikologické informačné centrum.

KBÚ na vyžiadanie.

Zloženie: voda, >15% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a repkového oleja – RSPO certifikované oleje), 5% - 15% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy z cukrovej trstiny), kyselina citrónová, konzervačná látka (Potassium Sorbate)

Obsah: 500ml
8586017858633

Tabuľka vlastností

Obsah
500ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)