Odstraňovač vodného kameňa
  • ODSTRAŇOVAČ VODNÉHO KAMEŇA

Odstraňovač vodného kameňa

6,20 €
s DPH

Ekologický čistič a odstraňovač vodného kameňa v jednom. Všestranný čistič odstraňuje usadeniny, pripáleniny, predchádza rastu a šíreniu plesní či baktérií. Navracia čistotu a lesk do domácnosti. Zatočí s vodným kameňom a rozžiari tak všetky povrchy vrátane obkladov, skla či sanity. V kombinácii so sódou predstavuje mocný čistič pre ekologickú domácnosť. Zmäkčuje vodu, odvápňuje a pomáha spriechodniť upchaté odtoky.

> vegánsky produkt s vysokou biologickou rozložiteľnosťou
> bez chémie a syntetických detergentov či vôní, znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií
> vďaka nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je kyseina citrónová ideálny všestranný pomocník vhodný aj pre septiky
> účinne čistí a odstraňuje vodný kameň a usadeniny, prináša čistotu do každej domácnosti, pričom šetrí životné prostredie

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

 > EKOLOGICKÝ ČISTIČ   
 > PRE ZDRAVÚ DOMÁCNOSŤ   

 > VODNÝ KAMEŇ, USADENINY, HRDZA
 >
BAKTÉRIE, PLESNE  

Pridať medzi obľúbené (2)

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad upratovanie, čistenie a starostlivosť o domácnosť. Ekologické čistiace prostriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje. Unikátne vlastnosti kyseliny citrónovej predstavujú výbornú alternatívu pre čistú kuchyňu, kúpeľňu, sporáky či iné predmety a najrôznejšie povrchy. Odstraňuje zašlú špinu, usadeniny a vodný kameň.  Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pre upratovanie a udržiavanie čistoty v každej ekologickej domácnosti.

OBSAH
900g

NÁŠ TIP
Kyselina citrónová odstráni vodný kameň i zo zájdených rýchlovarných kanvíc.
Použiť ju môžete aj namiesto aviváže pri praní bieleho prádla a aj ako prevenciu proti vzniku vodného kameňa v práčke.
V starostlivosti o ekologickú domácnosť predstavuje skvelú plnohodnotnú náhradu za klasický ocot, na rozdiel od ktorého nemá výraznú arómu.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Z hľadiska životného prostredia ale tiež dosiahnutia optimálnych výsledkov a zachovania vhodnosti a najmä efektívnosti použitia ekologických čistiacich prostriedkov sa neodporúča kombinovať eko verzie s komerčnými alternatívami.
Všetkým, ktorí hľadajú ďalšie možnosti, ako eliminovať svoju uhlíkovú stopu a prispieť tak k šetreniu našej planéty, vrelo odporúčame rozhliadnuť sa tiež po ďalších kategóriách ekologických pracích, čistiacich a iných užitočných prípravkov do domácnosti značky Cleano.

VÔŇA VÝROBKU
Výrobok má prirodzenú jemne citrónovú vôňu.

FARBA VÝROBKU
Výrobok neobsahuje pridané farbivá, je prirodzene bielej farby.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v praktickom doypack obale.
Obal po spotrebovaní obsahu a dôkladnom umytí môžete opätovne využiť i v domácnosti.
Ak sa rozhodnete obal vyhodiť, prosím, vhoďte ho do žltého kontajnera určeného na zber plastového odpadu.

APLIKÁCIA
Roztok (1l vody + 1 čajová lyžica kyseliny citrónovej) nalejte do rozprašovača, a nastriekajte na znečistené miesta. Starý a silný vodný kameň ošetrujte hustým koncentrátom z kyseliny citrónovej, naneste hubkou na vodný kameň a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Pri praní podporuje bieliaci efekt, udržiava práčku čistú a zabraňuje tvorbe vodného kameňa v bubne práčky. Príležitostne pridávajte pri praní 1 čajovú lyžičku.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.


8586017855311

Tabuľka vlastností

OBSAH
900 g
VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)