Tehlička šťastia -  organický tuhý telový krém
  • Znížená cena

Tehlička šťastia - organický tuhý telový krém

4,95 €
4,50 € - 9%
s DPH

Organický telový krém v netradičnom tuhom prevedení sa postará o dokonalú výživu a regeneráciu i tej najsuchšej pokožky. Starostlivo vyberané prírodné zloženie hĺbkovo vyživuje a zásobuje pokožku vitamínmi A a E. Kokosový a olivový olej v spojení s  kakaovým a bambuckým maslom posilnené včelím voskom zbavia pocitu pnutia či suchosti a šupinatosti. Výrobok je ideálny tiež pre starostlivosť o suché a popraskané päty, lakte, či na použitie pre príjemnú voňavú masáž.

Vhodný pre všetky typy pokožky.

> organické zloženie z rastlinných masiel v spojení s výživným včelím voskom
> hĺbkovo vyživujúcu a regeneračnú receptúru navrhnutú pre všetky typy pokožky, ocení zvlášť suchá a extrémne dehydratovaná pokožka
> špecifická kompaktná forma zabezpečí príjemný masážny zážitok už počas aplikácie, kedy sa obsiahnuté oleje a maslá jemne topia za pomoci teploty tela
> nelepivá konzistencia zanechá na pokožke príjemný, jemne mastnejší film, ktorý chráni pred vysušovaním
> pre uľahčenie vstrebávania a ešte lepší zážitok odporúčame výrobok aplikovať na ešte vlhkú pokožku ihneď po kúpeli či sprchovaní
> výrobok je vďaka kompaktnej forme ideálnou voľbou aj pre cestovateľov

 > EXTRA VÝŽIVNÝ TELOVÝ KRÉM   
 > S PRAVÝM VČELÍM VOSKOM
  
 > OBĽÚBENÁ OVOCNO-KVETINOVÁ
VÔŇA
 > EKOLOGICKÉ BALENIE

Pridať medzi obľúbené (6)

Nie len vekom, ale i vplyvom okolitého prostredia, typom práce, ktorú vykonávame, či našich koníčkov, ktorým venujeme voľný čas, dostáva naša pokožka poriadne zabrať. Stráca vlahu, mení sa aj jej štruktúra, stáva sa drsnejšou, náchylnejšou na rôzne poranenia a praskanie.  Práve pre tento prípad bol vytvorený aj náš tuhý telový krém, ktorý sa o suchú, krehkú a precitlivenú pokožku celého tela úžasne postará, vráti jej stratený jas, pomôže udržať jej hydratáciu a podporí rýchlejšiu regeneráciu kožných buniek.

HLAVNÉ ZLOŽKY
> kakaové maslo - upokojuje citlivú a podráždenú pokožku, hĺbkovo regeneruje a pomáha chrániť pred vplyvom okolitého prostredia
> bambucké maslo - podporuje elasticitu pokožky, zabraňuje jej starnutiu a udržiava mladistvý vzhľad, zásobuje ju vitamínmi a pomáha predchádzať vzniku strií
> včelí vosk - zjemňuje štruktúru pokožky, ktorú zároveň zásobuje vitamínom A, pôsobí antibakteriálne

OBSAH
65g±5%

NÁŠ TIP
Aplikujte tehličku šťastia jemnou masážou na pokožku celého tela ihneď po kúpeli alebo sprche, na ešte vlhkú pokožku. Výrobok sa tak nie len že rýchlejšie a ľahšie vstrebe, ale zabezpečí tak i lepšie "uzamknutie" vlahy v pokožke. Použite výrobok obzvlášť na ošetrenie suchej pokožky chodidiel, lakťov, dlaní či iných problematických miest.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Výrobok môžete kombinovať s ktorýmkoľvek výrobkom vonnej edície Šťastie, obzvlášť odporúčame sprchovaciu penu v totožnej vôni pre dokonalý "wellness" zážitok.


VÔŇA VÝROBKU
Písmená ukrývajúce blaho, mozaika krásnych drobných radostí a eufória v ovocno-kvetinovom opojení. Vyčarte si na perách úsmev, ktorým obdarujete svet.
Príjemne nasladlá ovocno-kvetinová vôňa ukrývajúca svieže tropické citrusovité tónya tóny jemných kvetov. Vrchné tóny udávajú plody citrónu, sicílskych pomarančov a horkých grapefruitov, ktoré sú zjemnené esenciou ruží, vznešeného jazmínu a broskyne. Vyváženosť a hĺbku umocňuje mošusový základ čarodejky škvrnitej.

FARBA VÝROBKU
Výrobok neobsahuje pridané farbivá, za svoju maslovú farbu vďačí obsiahnutým rastlinným maslám. Žltkastý nádych môže byť spôsobený aj obsahom včelieho vosku.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Tuhý telový krém je, ako už názov napovedá, tuhej konzistencie. Tehlička veľkosti akurát do dlane je prakticky uchopiteľná a príjemná na použitie. Pri dotyku s pokožkou tela sa jeho teplotou topí na príjemnú olejovo-maslovú emulziu, ktorá sa jemnou másažou výborne vstrebáva do vlhkej pokožky.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok bez obsahu vody je výbornou voľbou, nakoľko neobsahuje ďalšie konzervanty a pokožke dopraje len tie najcennejšie látky. Dbajme však na čistotu svojich rúk pred jeho aplikáciou, aby sme výrobok nezaniesli nečistotami. Po otvorení krabičky je vhodné ho minúť do 6 mesiacov.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v zero waste papierovej krabičke opatrenej eko-certifikátmi FSC, CN, Green-e a Recycled Content, s papierovou etiketou potlačenou biologicky ľahko odbúrateľným farbivom. Obal výrobku môžete po jeho spotrebovaní jednoducho skompostovať, alebo vhodiť do modrého kontajnera určeného na zber papierového triedeného odpadu.
Čo znamenajú jednotlivé certifikáty?
FSC (Forest Stewardship Council) - Zaručuje, že drevo použité na výrobu papiera bolo vyťažené zodpovedne s ohľadom na trvalú udržateľnosť lesa, životné prostredie a miestnu komunitu.
CN (Made Carbon Neutral) - Označenie CN načí záväzok podporovať starostlivosť o našu klímu a životné prostredie prostredníctvom uhlíkových kreditov alebo výsadby plantáží, ktoré sľubujú ďalšie zníženie emisií pod priamym dohľadom nezávislej inštitúcie.
Green-e - Pri výrobe sa používa výhradne veterná energia šetrná k našej planéte.
> Recyklovaný pomer (Recycled content) - Na výrobu škatuliek sa využíva tak vysoké percento recyklovaného materiálu, ako sa len dá.
certifikaty-krabicky.jpg

APLIKÁCIA
Výrobok držte v dlani a krúživými pohybmi ho nanášajte na pokožku alebo lokálne na suché oblasti tela ako sú lakte, chodidlá, ruky či pery. Pri dotyku s pokožkou sa výrobok začne mierne topiť a zanechá jemný, nelepivý olejový film, ktorý nechajte vstrebať.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

UPOZORNENIA
Vplyvom zvýšených teplôt sa môže výrobok mierne topiť.
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri teplote do +25°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo)*, Cocos Nucifera Oil (kokosový olej)*, Cera Alba (včelí vosk)*, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Cetearyl Alcohol (emulgačná zložka rastlinného pôvodu)*, Citrus Limon Fruit Extract (citrónovník pravý extrakt)*, Citrus Sinensis Peel Extract (citrónovník pomarančový extrakt)*, Citrus Grandis Fruit Extract (citrónovník obrovský extrakt)*, Rosa Damascena Flower Oil (ruža damascénska olej)*, Jasminum Officinale Extract (jazmín lekársky extrakt)*, Prunus Persica Fruit Extract (broskyňa obyčajná extrakt)*, Mimulus Moschatus Extract (čarodejka škvrnitá extrakt)*, ***Citronellol, ***Geraniol, ***Hexyl Cinnamal, ***Limonene, ***Linalool
*certifikovaná organická zložka
***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch

Môžem tuhý telový krém používať denne?
Určite áno. Prírodný telový krém v kompaktnej forme je ideálny pre každodenné používanie, keďže neobsahuje syntetické prídavné látky, pokožku nedráždi, ale krásne sa o ňu postará a zbaví ju suchosti či pocitu pnutia.

Môžem tuhý telový krém používať ako regeneračný krém na nohy?
Samozrejme! Na nohy, na ruky, na lakte či suché miesta na ktoromkoľvek mieste na tele, na masáž.... Možností je neúrekom! :)

Je bezpečné používať tuhý prírodný telový krém pre deti?
V prípade, že dieťatko netrpí alergiou či precitlivenosťou na niektorú zo zložiek výrobku, prírodný telový krém pre deti od 3 rokov môže byť vhodnou voľbou. Najmä v prípade používanie výrobku pre deti či jedincov s citlivou pokožkou je potrebné pred prvým použitím vykonať tzv. Patch test podľa návodu v popise výrobku.

Môžem používať prírodný telový krém na tehotenské bruško?
Rozhodne! Prírodný telový krém je ideálny aj v prípade, že očakávate prírastok do rodiny. Svojím zložením bez pridaných konzervantov, farbív či syntetických parfémov je jemnejší než komerčné alternatívy a zároveň môže podporiť elasticitu vašej pokožky.
Vyhnite sa však používaniu výrobku v prípade akejkoľvek precitlivenosti na obsiahnuté zložky, zvlášť esenciálne oleje.

Môže tuhý prírodný telový krém vyvolať alergickú reakciu?
Prírodný telový krém s obsahom organických esenciálnych olejov môže v prípade precitlivenosti na niektorú z jeho ingrediencií vyvolať alergickú reakciu. Je to spôsobené prirodzene vyšším obsahom alergénov, ktoré majú taktiež svoj pôvod v prírode. Pred prvým použitím preto odporúčame vykonať test znášanlivosti výrobku na malej plôške pokožky. Pokiaľ v priebehu 24 hodín od aplikácie výrobku nepozorujete na pokožke zmeny ako začervenanie, svrbenie, pálenie či výsyp a iné, deodorant môžete používať podľa odporúčanej aplikácie.

0

Hodnotilo 2 zákazníků

Hodnotenie 

...

Kúpila som si oboje tehličku štastia aj medovú tehličku a myslela som že zloženie bude cca podobné ale táto tehlička je oproti medovej veľmi mrvivá, trochu zle sa snou pracuje odlamovali sa mi z nej kúsky, vôňa nebola zlá ale medová vonia omnoho krajšie. Takže ja som určite za medovú tehličku :)

Hodnotenie 

Mmmňam !

Takže takto vonia šťastie :D Energetizujúca vôňa, ktorá prebudí a rozveselí. Hustý krém sa roztápa na koži / v dlani, pomerne rýchlo. Dlhšie sa vstrebáva, ale pokožku zanecháva hebkú. voňavú a krásnu. Nedá sa používať bez úsmevu ☺☺☺

  • 2 z 2 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017850569

Tabuľka vlastností

OBSAH
65 g
VEGÁNSKY VÝROBOK
nie
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
nie

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (1)