Čajová zmes - pre harmóniu tela
  • Znížená cena

Čajová zmes - pre harmóniu tela

10,90 €
9,92 € - 9%
s DPH

bylinno - koreninový čaj, sypaný, nearomatizovaný - pre harmóniu tela (prúdenie energie)
V praktickom a ekologickom sklenenom balení s patentovým uzáverom, ideálne aj ako darček.

Pridať medzi obľúbené (1)

Zemitá vôňa nevšednej čajovej zmesi telo rozprúdi a nabije energiou. Miešaný čaj z čajových listov fermentovaného čierneho čaju Pu-erh, jemných kvetov bazy, kokteilu byliniek a osviežujúcej kôry pomarančov s pikantným, jemne trpkým koncom, za ktorý vďačí vyváženej zmesi exotických korenín. Čajová zmes prináša nenapodobiteľný pôžitok, prebudenie tela a pozitívne myšlienky.

Zloženie: listový čierny čaj typu Pu-erh fermentovaný, kvety bazy čiernej, kôra citrónovníka pomarančového, mäta kučeravá, medovka lekárska, echinacea purpurová, semená guarany (Paulínia nápojová), škorica cejlónska, kardamón malabarský, prášok z plodov acai

Príprava: Primerané množstvo čaju nasypte do nádoby. Na 100ml vody počítajte s množstvom cca 0,9g čaju. Teplota nálevovej vody by mala byť okolo 90°C a čaj sa odporúča lúhovať po dobu 2-6minút.

Hmotnosť: 45g

4.5

Hodnotilo 2 zákazníků

Hodnotenie 

Čaj

Veľmi chutný a príjemný čaj. Krásne balenie, kvalitná sypaná zmes.

Hodnotenie 

Dobrý čaj

Veľmi chutný a zvláštny čaj. Celkovo obľubujem skôr čierne čaje a tento je tiež veľmi dobrý. Určite ho objednám znova. Chutí výborne, vonia krásne, stačí ho málinko. Je výborný aj miesto rannej kávy, dodá telu energiu. Oceňujem aj nádherné balenie, vždy sa rada kochám cez sklenený obal, ako krásne vyzerajú kvalitné sypané čaje.

8586017853539

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (2)