Čajová zmes - pre harmóniu mysle

Čajová zmes - pre harmóniu mysle

10,90 €
s DPH

bylinno – ovocný čaj, sypaný, nearomatizovaný  – pre harmóniu mysle
V praktickom a ekologickom sklenenom balení s patentovým uzáverom, ideálne aj ako darček.

Pridať medzi obľúbené (3)

Vôňa a chuť letnej lúky ukrytá v špeciálnej čajovej zmesi. Miešaný čaj z čajových listov fermentovaného Rooibosu, jemných bôbov a lupeňov kvetov oživený vzácnymi bylinkami je pastvou aj pre oči. Čaj sýtej tmavooranžovej farby má vábivú kvetinovú arómu a chuť plnú prekvapení. Ako prvé pocítite vznešené kvety, následne sa rozvinú osviežujúce citrusové tóny. Čajová zmes ponúka jedinečný pôžitok, úplný relax a mentálne znovuzrodenie.

Zloženie: listový čaj typu Rooibos (Aspalathus linearis) fermentovaný, citrónová tráva, rumanček kamilkový, kvety lipy malolistej, levanduľa lekárska, jazmín lekársky, lupene ruže, plody granátovníka púnskeho, plody brusnice čučoriedkovej, ginko dvojlaločné

Príprava: Primerané množstvo čaju nasypte do nádoby. Na 100ml vody počítajte s množstvom cca 0,8g čaju. Teplota nálevovej vody by mala byť okolo 90°C a čaj sa odporúča lúhovať po dobu 2-6 minút.

Hmotnosť: 45g

5

Hodnotilo 2 zákazníků

Hodnotenie 

WOW

Čaj nie len krásne vonia a úžasne vyzerá ale aj neskutočne chutí. V popise produktu je jeho chuť a vôňa opísaná úplne dokonale. Čaj je plný zaujímavých chutí a rozhodne ho treba vyskúšať.

Hodnotenie 

Čaj

Túto čajovú novinku som mala v košíku snáď v sekunde, keď pribudla do ponuky. Kúpu rozhodne neľutujem. Plná a veľmi zaujímavá chuť, nádherná vôňa po celej miestnosti. Bola som milo prekvapená. Už sa neviem dočkať, keď prídu ďalšie dva čajíku z ponuky. Mňam

8586017853300

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (2)