Zubné sérum na remineralizáciu chrupu (HEARBY - zubná pasta s grepom a mätou)
  • Novinka

Zubné sérum na remineralizáciu chrupu (HEARBY - zubná pasta s grepom a mätou)

7,90 €
s DPH
Množstvo
  • zapoj sa do recyklačného programu a konaj uvedomelo zapoj sa do recyklačného programu a konaj uvedomelo
  • sleduj nás na sociálnych sieťach #soaphoria sleduj nás na sociálnych sieťach #soaphoria
  • zisti viac o eko-myslení na našom edukatívnom blogu zisti viac o eko-myslení na našom edukatívnom blogu

ZUBNÉ SÉRUM NA REMINERALIZÁCIU CHRUPU

Bylinné zubné sérum na prírodnej báze pre každodennú starostlivosť a ústnu hygienu s osviežujúcou chuťou grapefruitu a mäty kučeravej. Vďaka obsahu uhličitanu vápenatého Omyadent® 100 – OG, ktorý sa vyznačuje veľkým špecifickým povrchom, zaručuje vysokú reaktivitu a vynikajúcu remineralizáciu. Vďaka proprietárnej technológii majú výrobky s obsahom poréznych častíc s jadrom z uhličitanu vápenatého a obalom z hydroxyapatitu (ktoré tvoria hlavné zložky zubnej skloviny a dentínu) nové modifikované a užitočnejšie schopnosti. V kombinácii s monofluorofosforečnanom sodným sú zdrojom vápnika a fosfátu, čím zaisťujú účinnú remineralizáciu skloviny opravou mikroskopických defektov. Poskytujú trvalú ochranu chrupu, neutralizujú škodlivé kyseliny a zabraňujú usádzaniu povlaku. Konečným výsledkom aplikácie môže byť plynulejší, hladší a belší povrch zubov.

APLIKÁCIA

Dávkovačom naneste na zubnú kefku primerané množstvo produktu, t.j. veľkosti hrášku a očistite chrup bežným spôsobom. Použite po jedle, minimálne však dvakrát denne.

Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Ingredients/Zloženie: Aqua (voda)*, CalciumCarbonate (uhličitan vápenatýOmyadent® 100 – OG)*, Xylitol (prírodné sladidlo)*, Glycerin (glycerín rastlinného pôvodu)*, CocosNucifera Oil (kokosový olej)*, Aloe BarbadensisLeafExtract (aloa pravá)*, Citrus GrandisFruitExtract (grapefruit)*, MenthaSpicataCrispaExtract (mäta kučeravá)*, MenthaSpicataCrispa (mäta kučeravá)*, Titanium Dioxide (oxid titaničitý, bez nanočastíc),  SodiumBicarbonate (jedlá sóda)*, Bentonite (bentonitový íl), SodiumMonofluorophosphate(monofluorofosforečnan sodný), DisodiumCocoylGlutamate (tenzid rastlinného pôvodu)*, XanthanGum (stabilizátor rastlinného pôvodu)*, Algin (polysacharid rastlinného pôvodu)*, Hectorite (minerál)*, Maris Sal (morská soľ)*, Bisabolol (derivát z rumančeka kamilkového)*, HexylCinnamal***, Citral***, Citronellol***, Geraniol***, Eugenol***, Limonene, Linalool***

*certifikovaná organická zložka

***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch a prírodných vôňach

100% prírodný produkt

Obsah: 50mlbez-silikonov.jpgbez-ropnych-derivatov.jpgbez-parabenov.jpgbez-gmo.jpgrucna-praca.jpgsme-proti-test.jpgdomaci-vyrobok.jpgbez-palmoveho.jpgbez-sulfatov.jpgbez-glutenovy.jpgvegan.jpgzastav-vodu.jpgvrat-ma.jpg

8586017858572

Tabuľka vlastností

Obsah
50 ml
Hodnotenie 

Hearby

Som nadsena, pasta primerane peni, ma prijemnu chut, nestipe a ucinne cisti. Po dlshom pouzivani pozorujem mensiu citlivost zubov na chladne a teple napoje. Palec hore!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)