Dermacare+ - magnéziová soľ do kúpeľa

5,00 € (s DPH) 5,55 €
-10%
Kód:
8586023262417
Obľúbené4
Porovnať0
Zoznam želaní

Relaxačná magnéziová soľ do kúpeľa je bohatá na čisto prírodné magnézium, ktoré pomáha uvoľňovať napäté svaly, zlepšuje spánok a podporuje celkovú pohodu. Vhodná pre každodenné použitie, soaphoristická magnéziová soľ je dokonalým spoločníkom pre kúpeľ po náročnom dni. Horčík prispieva k uvoľneniu svalov a zmierneniu svalových kŕčov, čo je ideálne po fyzickej námahe alebo dlhodobom sedení. Napomáha odstraňovať toxíny z tela a podporuje jeho prirodzenú očistu. Tiež pomáha regulovať hladinu melatonínu, hormónu spánku, a tak podporuje hlbší a kvalitnejší spánok. Pravidelné kúpele v magnéziovej soli môžu pomôcť zmierniť stres a zlepšiť náladu.  Antioxidačné vlastnosti magnézia navyše pomáhajú omladiť pokožku a zlepšiť jej vzhľad.

Relaxačná magnéziová soľ do kúpeľa je vhodná pre všetky typy pokožky a vekové kategórie.

> čisto prírodné zloženie nedráždi pokožku, práve naopak, poskytujú jej bohaté zásoby minerálnych látok a podporujú jej zdravie a obranyschopnosť
> magnéziová soľ bez vône efektívne dodáva telu zásoby horčíka, ktoré sú lepšie a rýchlejšie absorbované v porovnaní s perorálnym užívaním doplnku
> magnéziová soľ je ideálnym prostriedkom pre doplnenie horčíka do nášho organizmu
> soli a soľné zmesi do kúpeľa sú ideálnym prostriedkom pre pravidelnú a navyše výnimočne príjemnú starostlivosť o pokožku :)

 > VEGAN MAGNÉZIOVÁ SOĽ  
 > BEZ PRIDANEJ VÔNE 
 > CENNÝ ZDROJ HORČÍKA
 > RELAXAČNÁ SOĽ DO KÚPEĽAČítajte viacZobraziť menej
Popis

V kolobehu bežných povinností, radostí a starostí častokrát zabúdame sami na seba, občas sa nám však chvíľka nerušeného pokoja žiada ako soľ. Práve vtedy je relaxačný kúpeľ výborným prostriedkom pre odbúranie stresu, vytriedenie myšlienok či načerpanie novej energie. Ukradnite si pre seba krátku chvíľku a doprajte si zaslúžený pocit výnimočnosti, kedykoľvek sa vám zažiada. Soľ do kúpeľa premení záver náročného dňa na rozmaznávajúci zážitok pre vaše telo i myseľ. Ideálna je tiež pre spríjemnenie rutinného kúpania a uvoľnenie unaveného či stuhnutého svalstva. Premeňte svoju kúpeľňu na miesto očisty nie len tela ale i ducha a miesto plné pozitívnej energie a harmónie tela i duše :)

PREČO NAŠE TELO POTREBUJE MAGNÉZIUM
Magnézium je pre ľudské telo nesmierne dôležitý minerál, ktorý sa podieľa na viacerých kľúčových biologických procesoch:
Energetický metabolizmus: Magnézium je nevyhnutné pre produkciu ATP, hlavného zdroja energie v bunkách, čo znamená, že je kľúčovým prvkom pre energetický metabolizmus.
Svalová funkcia: Tento minerál hrá kľúčovú úlohu pri sťahovaní a uvoľňovaní svalov, čím pomáha predchádzať svalovým kŕčom a slabosti.
Nervová funkcia: Magnézium reguluje prenos nervových vzruchov medzi mozgom a telom, čím podporuje správnu nervovú funkciu.
Zdravie kostí: Magnézium je dôležité pre tvorbu kostného tkaniva a pomáha udržiavať kosti silné a zdravé.
Kardiovaskulárna zdravie: Pomáha regulovať krvný tlak a je dôležitý pre zdravie srdca.
Regulácia cukru v krvi: Magnézium sa podieľa na regulácii hladiny cukru v krvi a je dôležitý pre prevenciu a správu diabetu.
Psychická pohoda: Nedostatok magnézia môže viesť k depresii a iným psychickým problémom. Magnézium má priaznivý vplyv na náladu a celkovú psychickú pohodu.
Spánok a relaxácia: Magnézium podporuje relaxáciu svalov a nervového systému a pomáha regulovať hladinu melatonínu, ktorý je dôležitý pre zdravý spánkový cyklus.
Imunitný systém: Magnézium je dôležité pre imunitnú funkciu a pomáha v boji proti infekciám.
Enzýmové funkcie: Magnézium je kofaktorom pre viac ako 300 enzýmov v tele, ktoré sú nevyhnutné pre rôzne biologické reakcie vrátane syntézy bielkovín, svalovej a nervovej funkcie, kontroly hladiny glukózy v krvi a regulácie krvného tlaku.

OBSAH
500g

NÁŠ TIP
Nemusíte mať doma vaňu na to, aby ste si dokázali soľ do kúpeľa užiť! Rozpustite malé množstvo v lavóriku s teplou vodou a doprajte zaslúžený wellness chodidlám, alebo týmto spôsobom pripravte upracované ruky na manikúru.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Magnéziovú soľ do kúpeľa môžete kombinovať s ktorýmkoľvek iným výrobkom Soaphoria, ideálne sa však dopĺňa s magnéziovým olejom, ktorý sa o vaše telo postará aj vtedy, keď zrovna nemáte čas dopriať si relaxačný kúpeľ.Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
8586023262417
Podrobnosti

VÔŇA VÝROBKU
Výrobok nemá výraznú vôňu.

FARBA VÝROBKU
Výrobok bez obsahu syntetických farbív vďačí za svoje biele sfarbenie výhradne prírodnému pôvodu.

KONZISTENCIA VÝROBKU
Výrobok má konzistenciu hrubozrnných čiastočiek alebo lupienkov soli, ktoré sa v pripravenom kúpeli príjemne rozpustia.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA
Výrobok neobsahuje syntetické konzervačné látky, napriek tomu je stabilný, avšak háklivý na vlhkosť. Dodržiavajte odporúčané skladovacie podmienky a po otvorení okamžite spotrebujte.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v recyklovateľnom plastovom doypack obale. Po spotrebovaní výrobku prosím, vhoďte obal do kontajnera určeného na zber plastového separovaného odpadu.

APLIKÁCIA
Ako kúpeľ: Primerané množstvo soľnej zmesi (cca 100 až 150 g) nasypte do vody teplej 35-39°C a nechajte úplne rozpustiť. Dávka soľnej zmesi na jeden kúpeľ by nemala presiahnuť 450g. Doporučená dĺžka kúpeľa je 15 až 20 minút. Odporúčame používať maximálne trikrát do týždňa a po procedúre si dopriať relax.
• Ako kúpeľ nôh: Primerané množstvo soľnej zmesi (cca polievková lyžica na 5 litrov vody) nasypte do vody teplej 35-39°C a nechajte úplne rozpustiť. Ponorte nohy do vody na dobu 15 až 20 minút.
• Ako inhalačný roztok: Primerané množstvo soľnej zmesi (cca čajová lyžička) rozmiešajte v nádobe s vriacou vodou, po vyvinutí pary inhalujte po dobu 10 až 15 minút.
• Ako oplach: Primerané množstvo soľnej zmesi (cca ½ čajová lyžička) rozmiešajte v nádobe s prevarenou teplou vodou a postihnuté miesto na tele oplachujte päť až šesťkrát denne.
• Ako soľný roztok: Primerané množstvo soľnej zmesi (cca čajová lyžička na liter vody) rozmiešajte v nádobe s prevarenou teplou vodou, nechajte pôsobiť 30 minút až 2 hodiny.
• Ako natierací roztok: Primerané množstvo soľnej zmesi (cca polievková lyžica na liter vody) rozmiešajte v nádobe s prevarenou teplou vodou teploty cca. 39°C. Roztokom premočenou hubkou natierajte celé telo dvakrát denne (ráno a večer). Pri vysokej horúčke natierajte celé telo. Pri prechladnutí je vhodné natierať chodidlá a dlane.
• Ako zábal: bavlnenú textíliu alebo pyžamu namočte v koncentrovanom soľnom roztoku, celé telo vrátane končatín zabaľte od krku k pätám a prikryje teplou dekou, nechajte pôsobiť 1 až 2 hodiny.
• Ako obklad: Po príprave soľného roztoku ponoríte obväz a nechajte ho nasiaknuť roztokom. Následne obklad priložte na postihnuté miesto, zaviňte fóliou, resp. uterákom a nechajte pôsobiť 1 až 2 hodiny.

UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Magnesium ChlorideRecenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (16 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa