Monoi de Tahiti v prospech krásy

Monoi de Tahiti v prospech krásy

V predošlom článku sme sa oboznámili s pôvodom a výrobou vzácneho oleja Monoi de Tahiti. Určite Vás však aj zaujíma, v čom sa ukrýva sila tohto pomocníka.

AKO PROSPIEVA NAŠEJ POKOŽKE A VLASOM?

Hlboko hydratuje, vyživuje a chráni pokožku a vlasy.

Monoi je upokojujúci a ochranný olej, ktorý hlboko hydratuje pokožku bez toho, aby ju zbavil jej prírodných olejov. Ľudia z južného tichomoria tradične používali monoi ako celotelový hydratačný krém na ochranu svojej pokožky pred silným vetrom, intenzívnym tropickým slnkom a vysúšaním od slanej vody. Obsahuje ochranné antioxidanty, ako je vitamín E a kyselina ferulová. Tieto zložky neutralizujú voľné radikály, ktoré spôsobujú jemné linky a vrásky a spomaľujú viditeľné známky starnutia. Kvety tahitskej gardénie obsahujú vysoké hladiny metylsalicylátu a kyseliny laurovej, zložiek známych pre ich upokojujúce a protizápalové účinky.

 

Pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

Pomáha pokožke vyzerať pružnejšie a mäkšie.

Pomáha zvyšovať hydratáciu pokožky okamžite aj dlhodobo.

Môže sa použiť na liečenie ekzémov alebo kožných vyrážok.

Pomáha liečiť kožu rýchlo po spálení slnkom.

Môže pomôcť zmierniť suchú a svrbiacu pokožku.

 

AKO A KDE HO POUŽÍVAŤ?

Monoi de Tahiti je mimoriadny olej pre starostlivosť o pokožku a vlasy. Bolo dokázané, že rýchlo preniká a hydratuje pokožku a redukuje stratu trans-epidermálnej vody. Použiť Monoi de Tahiti môžeme v krémoch, mydlách a v ďalších kozmetických produktoch.

 

TVÁR a TELO

Aplikujte Monoï de Tahiti po výstupe z vane alebo sprchy na mokrú pokožku. Tak sa transformuje na emulziu a preniká rýchlejšie a hlbšie do epidermy.

SUCHÉ VLASY

Naneste malé množstvo oleja na končeky vlasov, nie je potrebné ich oplachovať.

MOKRÉ VLASY

Naneste trochu oleja na vlasy a jemne vmasírujte. Monoi de Tahiti môžete použiť aj ako masku. Vezmite si teplý uterák, prikryte si vlasy a nechajte ho absorbovať aspoň 15 minút a potom opláchnite.

PEELING

Zmiešajte Monoi de Tahiti s cukrom, kozmetickým pieskom, či soľou a naneste ho krúživými pohybmi na kožu. Opláchnite. Pokožka ostáva krásne jemná a hladká.

MASÁŽ

Ohrejte olej vo vašich rukách a jemne masírujte svoje telo od hlavy až k päte.

KÚPEĽ

Pridajte primerané množstvo oleja Monoi de Tahiti do kúpeľa, užite si ju po dobu 15 minút a relaxujte.

Pozdravuje,

            Timi :)

Štítky: Monoi de Tahiti

Napíšte komentár

Meno: *
E-mailová adresa: *
(nebude uverejnená)
Web:
Váš komentár: *
Vpíšte kód z obrázku

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín