Hygienický gél s levanduľou a šalviou

Hygienický gél s levanduľou a šalviou

7,90 €
s DPH

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

Pridať medzi obľúbené (2)

GÉL S LEVANDUĽOU A ŠALVIOU

Ľahký gél pre dôkladnú čistotu s levanduľou, šalviou a antimikrobiálnym komplexom. Gél v praktickom balení s nelepivou konzistenicou sa rýchlo vstrebáva a nevyžaduje oplachovanie, vďaka čomu je ideálny pre použitie všade tam, kde nie je prístup k vode a mydlu.


Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode.


Návod na použitie: Naneste a dôkladne rozotrite malé množstvo gélu na pokožku. Masírujte, až kým sa výrobok nevstrebe. Oplachovanie nie je nutné.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.


Zloženie: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Fucus Vesiculosus Extract, Alcohol, Melaleuca Alternifolia Oil, Salvia Triloba Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Curcuma Xanthorrhiza Root Extract, Humulus Lupulus Cone Extract, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Trachyspermum Ammi Fruit Extract,  Lavandula Augustifolia Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Linalool

Obsah: 75ml
8586017859050

Tabuľka vlastností

OBSAH
75ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (12)