Kategórie

ASKAM MASKA - prášková maska & čistič na citlivú, podráždenú a zrelú pleť Zväčšiť

ASKAM MASKA - prášková maska & čistič na citlivú, podráždenú a zrelú pleť

8586017851795

6,00 € s DPH

ASKAM MASKA NA CITLIVÚ, PODRÁŽDENÚ A ZRELÚ PLEŤ

Kaolín so svojou jemnosťou a množstvom minerálnych látok šetrne čistí a odstraňuje odumreté bunky a nečistoty z povrchu pokožky, zjemní a tónuje pleť. Blahodarné účinky lipového kvetu vyniknú pri regenerácii a vyrovnávaní rovnováhy pleti, vytvára ochrannú vrstvu a dodá jemný zlatistý nádych pleti. Okamžite upokojuje podráždenosť a účinne pomôže pri suchosti, resp. nedostatočnej vlahe. Posilní a redukuje jemné vrásky. Nechtík lekársky má sťahujúci účinok, podnecuje prekrvenie pokožky, pôsobí protizápalovo a podporuje tvorbu granulačného tkaniva. Jeho používanie sa osvedčilo na suchú, veľmi jemnú a citlivú pleť, najmä pri rôznych kožných afekciách. Breza previsnutá obsahuje saponíny, éterický olej, vitamín C a iné látky. Riasa Fucus obsahuje vitamíny a minerály, vďaka ktorým pleť vyzerá mlado a pružne.

Prášková maska & čistič na pleť sa výborne hodí na citlivú, podráždenú, zrelú a dehydratovanú pleť.

PRÁŠKOVÁ MASKA & ČISTIČ

Maska & čistič vytvorený zo zmesi ílov v spojení s vybranými bylinnými práškami, esenciálnymi olejmi a ďalšími blahodarnými aktívnymi zložkami dokonale ošetrí, oživí a uzdraví pleť podľa jej typológie. Výrobok je vhodný na denné použitie ako čistič pleti a tiež ako maska na dosiahnutie dlhodobého skrášľujúceho efektu. 

Bez sulfátov, glykolov, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, syntetických farbív a parfumácie.

APLIKÁCIA

 • Ako maska: Primerané množstvo práškovej zmesi (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko alebo jogurt) v množstve, aby po rozmiešaní zmesi sa vytvorila pasta. Vzniknutú masku naneste pomocou kozmetického štetca či špachtle, resp. prstami rúk na pleť vynechaním oblasti okolo očí a úst. Nechajte pôsobiť do doby zaschnutia (cca. 15-20 minút) a následne opláchnite vlažnou vodou. Odporúčame používať maximálne trikrát do týždňa.
 • Ako čistič: Primerané množstvo práškovej zmesi (cca čajová lyžička) nasypte do misky. Pridajte tekutú zložku (voda, hydrolát, mlieko) v množstve, aby po rozmiešaní zmesi sa vytvorila pasta. Vzniknutú pastu naneste krúživými pohybmi pomocou rúk a prstov, hubky či kefy na navlhčenú pleť a jemne premasírujte po jej povrchu.  Následne opláchnite vlažnou vodou. Určené na každodenné použitie.

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdroju vlhkosti a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

TIPY A TRIKY

Ako tekutú zložku si môžme vybrať vodu (minerálnu či z vodovodu), preferovaný hydrolát, mlieko, kefír i jogurt, tiež pár kvapiek z blahodarného oleja. 

Ingredients/Zloženie: Kaolin (biely íl)*, Tilia Cordata Flower (lipa malolistá)*, Betula Pendula Leaf (breza previsnutá)*, Fucus Vesiculosus Powder (chaluha bublinatá)*, Calendula Officinalis (nechtík lekársky)*, ***Linalool, ***Eugenol, ***Citronellol, ***Limonene

*certifikovaná organická zložka

***vyskytujúce sa prirodzene v obsiahnutých rastlinách

100% organický produkt

Obsah: 50mlOBSAH 50ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
09.06.2019

Vyborna

Najprv som si nebola ista, či sa mi bude chcieť vymiešavať si masku. Ale, teraz neľutujem tuto kúpu. Do masky prihadzujem kadečo, med, jogurt, mlieko, oleje, korenia,... Krasne vyčisti pory do hlbky, bez podraždenia!!!

Napísať názor

Napísať názor

ASKAM MASKA - prášková maska & čistič na citlivú, podráždenú a zrelú pleť

ASKAM MASKA - prášková maska & čistič na citlivú, podráždenú a zrelú pleť

6 produktov v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

 • RÝCHLA EXPEDÍCIA

  Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
 • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

  Poradíme ti na čísle 0907 131 757
 • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

  Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín