Kategórie

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE ŽIARIVO BIELE PRÁDLO Zväčšiť

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE FAREBNÉ PRÁDLO

8586017855342

9,90 € s DPH

  LEN ONLINE!  

nie je možnosť osobného odberu v kamennej predajni 

Viac detailov

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE FAREBNÉ PRÁDLO

Univerzálny prací prášok vhodný na pranie stálofarebnej bielizne. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40 oC. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia, použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Vhodný pre septiky.

APLIKÁCIA

Riaďte sa návodom na použitie na balení výrobku a postupujte podľa pokynov uvedených na odeve. Pri praní v práčke pridajte do dávkovača množstvo pracieho prostriedku uvedeného na balení výrobku. Pri ručnom praní pridajte jednu až dve polievkové lyžice pracieho prostriedku do vodného kúpeľa vhodnej teploty (max 40 oC), v závislosti od stupňa znečistenia a objemu vody. Nechajte rozpustiť a perte bežným spôsobom a dôkladne vypláchajte.

Používajte len na farebné tkaniny, nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Pred použitím vyskúšajte na malej časti tkaniny. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Obsah: 1,8kg

 

OBSAH 1,8kg
Od Blanka | 2018-07-13 06:27:32

V názve píšete, že je to prášok na farebné prádlo, ale v záložke DETAILY časť UPOZORNENIE je napísané hneď na začiatku ""Používajte len na biele tkaniny, ... Prosím ako je to v skutočnosti?

Tím Soaphoria

Dobrý deň prajem, v časti Upozornenie máme uvedené: "Používajte len na farebné tkaniny, nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Pred použitím vyskúšajte na malej časti tkaniny. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Skladujte mimo dosahu detí! Chráňte oči. Len na vonkajšie použitie. ". Každý prací prašok je navrhnutý podľa farebnosti a typu tkaniny. Som s pozdravom.

Stránka: 1
Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku

Napísať názor

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE FAREBNÉ PRÁDLO

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE FAREBNÉ PRÁDLO

  LEN ONLINE!  

nie je možnosť osobného odberu v kamennej predajni 

6 produktov v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín