Prací prášok, ekologický - pre citlivé bytosti
  • PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE FAREBNÉ PRÁDLO

Prací prášok, ekologický - pre citlivé bytosti

9,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE CITLIVÉ BYTOSTI

Univerzálny prací prášok vhodný na pranie bielej a stálofarebnej bielizne. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40 oC. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia, použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Vhodný pre septiky.

APLIKÁCIA

Riaďte sa návodom na použitie na balení výrobku a postupujte podľa pokynov uvedených na odeve. Pri praní v práčke pridajte do dávkovača množstvo pracieho prostriedku uvedeného na balení výrobku. Pri ručnom praní pridajte jednu až dve polievkové lyžice pracieho prostriedku do vodného kúpeľa vhodnej teploty (max 40 oC), v závislosti od stupňa znečistenia a objemu vody. Nechajte rozpustiť a perte bežným spôsobom a dôkladne vypláchajte.

Používajte len na biele a stalofarebné tkaniny, nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Pred použitím vyskúšajte na malej časti tkaniny. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

KBÚ na vyžiadanie.

Zloženie: >30% prášok z mydlových orechov (bez obsahu palmového oleja), 15 - 30% zeolit, >5% uhličitan sodný, >5% metasilikát sodný, 1-5% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a kokosového oleja – RSPO certifikované oleje a tuky)

Obsah: 1,8kg

 

8586017855359

Tabuľka vlastností

Obsah
1,8 kg

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)