Prací prášok, ekologický - pre žiarivo biele prádlo
  • PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, PRE ŽIARIVO BIELE PRÁDLO

Prací prášok, ekologický - pre žiarivo biele prádlo

9,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

PRACÍ PRÁŠOK, EKOLOGICKÝ, PRE ŽIARIVO BIELE PRÁDLO

Univerzálny prací prášok vhodný na pranie bielej bielizne. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40 oC. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia, použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode. Vhodný pre septiky.

APLIKÁCIA

Riaďte sa návodom na použitie na balení výrobku a postupujte podľa pokynov uvedených na odeve. Pri praní v práčke pridajte do dávkovača množstvo pracieho prostriedku uvedeného na balení výrobku. Pri ručnom praní pridajte jednu až dve polievkové lyžice pracieho prostriedku do vodného kúpeľa vhodnej teploty (max 40 °C), v závislosti od stupňa znečistenia a objemu vody. Nechajte rozpustiť a perte bežným spôsobom a dôkladne vypláchajte.

Používajte len na biele tkaniny, nepoužívajte na čistenie a ošetrenie jemnej bielizne, vlny a hodvábu. Pred použitím vyskúšajte na malej časti tkaniny. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

KBÚ na vyžiadanie.

Zloženie: >30% prášok z mydlových orechov (bez obsahu palmového oleja), 15 - 30% zeolit, >5% uhličitan sodný, >5% peroxoboritan sodný, 1-5% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a kokosového oleja – RSPO certifikované oleje a tuky), <1% prírodné vonné zložky

Obsah: 1,8kg

 

Hodnotenie 

Výborný prášok

Všetko svetlé a biele prádlo, ktoré periam na 60, periem na eco programe a len s týmto práškom, žiadne chemické bomby nepotrebujete! Toto je naozajstný pocit čistoty, bez otravnej parfumacie a slizkosti :-) Urobte to aspoň pre svoje deti! ;-)

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017855335

Tabuľka vlastností

Obsah
1,8 kg

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)