Prací gél, ekologický, s mydlovými orechmi
  • Znížená cena
  • PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, SO ŽLČOVÝM MYDLOM

Prací gél, ekologický, s mydlovými orechmi

8,00 €
6,80 € - 15%
s DPH

Koncentrovaný ekologický prací gél na pranie s mydlovými orechmi, ideálny pre pranie a ošetrenie farebnej bielizne a tkanín. Účinne ale šetrne čistí a zároveň napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín, čím zvyšuje ich životnosť.

> vegánske zloženie s obsahom rastlinných a minerálnych zložiek, bez agresívnych syntetických detergentov či umelej vône
> čistí, zjemňuje a zmäkčuje tkaniny, znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií
> vďaka unikátnemu koncentrovanému zloženiu najvyššej biologickej rozložiteľnosti a nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je ekologický prací gél vhodný aj pre septiky
> určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40°C

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

 > VEGAN PRACÍ PROSTRIEDOK   
 > BIOLOGICKY ODBÚRATEĽNÝ   

 > JEMNÝ K POKOŽKE AJ TEXTÍLIÁM
 > IDEÁLNY PRE SEPTIK 

Pridať medzi obľúbené (4)

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad pranie špinavej bielizne. Ekologické pracie prostriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a šetrí Vaše oblečenie a iný textil, vďaka čomu predlžuje jeho životnosť. Koncentrovaná forma umožňuje použitie menšieho množstva prostriedku potrebného na jedno použitie a nízka úroveň toxicity ho priam predurčuje na voľbu číslo jeden pri praní v práčke i ručnom praní v každej ekologickej domácnosti.

OBSAH
1500ml

NÁŠ TIP
Vďaka koncentrovanej forme na jeden prací cyklus či ručné pranie postačí podstatne menšie množstvo pracieho prostriedku.
Pre silnejšie znečistenú bielizeň odporúčame pred praním v práčke namočiť textíliu do vodného kúpeľa s pridaním malého množstva koncentrovaného pracieho prostriedku.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Ekologický prostriedok na pranie tvorí nerozlučnú dvojicu s ekologickým avivážnym prostriedkom. Z hľadiska životného prostredia ale tiež dosiahnutia optimálnych výsledkov sa neodporúča kombinovať eko prostriedky na pranie s komerčnými alternatívami.
Všetkým, ktorí hľadajú ďalšie možnosti, ako eliminovať svoju uhlíkovú stopu a prispieť tak k šetreniu našej planéty vrelo odporúčame rozhliadnuť sa tiež po ďalších kategóriách ekologických čistiacich a iných užitočných prípravkov do domácnosti značky Cleano.


VÔŇA VÝROBKU
Výrobok má veľmi jemnú a nevtieravú vôňu.

FARBA VÝROBKU
Výrobok má jemnú hnedkastú farbu. Intenzita farebného odtieňa sa môže medzi jednotlivými výrobnými dávkami líšiť.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v praktickom PET obale o objeme 1500ml s PET uzáverom. Po spotrebovaní výrobku je možné obal vrátiť v rámci recyklačného programu. Z obmedzených kapacitných dôvodov Vás však veľmi pekne prosíme, ak sa rozhodnete obal nám vrátiť do niektorej z našich kamenných predajní, aby ste sa o aktuálnej možnosti vrátenia vopred informovali prostredníctvom našich kontaktov.
Obal po spotrebovaní obsahu a dôkladnom umytí môžete opätovne využiť I v domácnosti.
Ak sa rozhodnete obal vyhodiť, prosím, vhoďte ho do žltého kontajnera určeného na zber plastového odpadu.

APLIKÁCIA
Riaďte sa odporúčaným dávkovaním podľa intenzity znečistenia bielizne uvedenom priamo na etikete výrobku.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.


Je ekologický prací gél vhodný pre alergikov?
Áno, máme nesmierne veľa pozitívnych hodnotení výrobku i od alergikov a ľudí trpiacich precitlivenosťou pokožky. Avšak, vzhľadom na to, že každý pokožka je iná a reakcia sa nedá vždy predpokladať, odporúčame vyskúšať pranie v ekologickom prostriedku spočiatku na časti svojho oblečenia, aby ste sa uistili o reakcii Vašej pokožky.

Je výrobok vhodný na pranie detského oblečenia?
Áno, vďaka tomu, že výrobok neobsahuje pridané chemické látky či agresívne detergenty, určite je vhodnou voľbou i pre pranie detského oblečenia. Odporúčame však aj napriek tomu dbať na správne dávkovanie a dôkladné preplachovanie detského textilu po opratí.

Je tento výrobok vhodný pre septik?
Áno, výrobok je ideálnou voľbou pre septiky aj vďaka nízkej úrovni toxicity.

Na akej teplote môžem s týmto výrobkom prať?
Výrobok je vhodný na pranie do teploty 90°C.


5

Hodnotilo 4 zákazníků

Hodnotenie 

Super

Praci gel s mydlovymi orieškami je vynikajuci. Použivam aj prai gel na biele pradlo a oba su skvele. Pradlo je stale krasne čiste. Konečne praci gel pri ktorom nas nesvrbi pokožka a nie je podraždena. Krasne spojemne jemnosti a učinnosti

Hodnotenie 

Vyborny

Paradny gel na pranie. Pouzivame už vyše roka a nnikdy nesklame. Vyperie aj odolnejsie zaschnute skvrny staci trosku predmocit. Vona je velmi jemna. Nedrazdi pokozku a ma perfektne zlozenie.

  • 2 z 2 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

top

Povodne sme ani nehladali eko prostriedky na pranie a boli sme spokojni aj s klasickymi, ale odporucili nam kvoli septiku vyskusat tieto alternativy a musim uznat ze napriek tomu, aka som bola spociatku skepticka, som nadsena! Uz mame doma niekolko Vasich pracich gelov a aj avivazi. Pradlo je po vyprati uplne ine, makkucke, vonave, prijemne na dotyk i nosenie, dokonca dcere zmizol ekzem a aj septik si pochvaluje! :D Presvedcili ste ma a odporucam aj dalej! :)

  • 1 z 1 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
Hodnotenie 

prací gel so žlčovým mydlom

zatiaľ najlepší eko prací gel ktorý som vyskúšala. myslím, že ďalej iný hľadať nebudem :)

  • 3 z 3 ľudí označili, že im tento názor pomohol.
8586017852051

Tabuľka vlastností

OBSAH
1,5 l
VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno
VRATNÝ OBAL VÝROBKU
áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)