PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, NA JEMNÉ PRÁDLO
  • PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, NA JEMNÉ PRÁDLO

PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, NA JEMNÉ PRÁDLO

7,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

PRACÍ GÉL, EKOLOGICKÝ, NA JEMNÉ PRÁDLO

Organický prací gél na čistenie a ošetrenie najjemnejšej bielizne, vlny, hodvábu a funkčného textilu. Napomáha k obnove pružnosti a ohybnosti tkanín. Je určený na pranie v práčke a ručné pranie do 40 °C. Výrobok obsahuje minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia, použité zložky sú vhodné pre citlivú pokožku, majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť a nízku úroveň toxicity pre vodný život.
Neobsahuje syntetickú parfumáciu. Obal je recyklovateľný, etikety ľahko rozložiteľné v prírode. Vhodný pre septiky.

  koncentrovaný 

APLIKÁCIA

Riaďte sa návodom na použitie na balení výrobku a postupujte podľa pokynov uvedených na odeve. Pri praní v práčke pred čistením naneste primerané množstvo priamo na škvrnu pomocou dávkovacieho vrchnáku. Pri ručnom praní pridajte 35 ml tekutého pracieho gélu do 10 l vody (max. 40 °C). Po namočení perte ako obvykle a dôkladne vypláchajte.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu alebo požitiu okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Praktické balenie.

KBÚ na vyžiadanie.

Zloženie: 5% - 15% aniónové tenzidy (deriváty slnečnicového, ľanového a kokosového oleja – RSPO certifikované oleje a tuky), menej ako 5% neiónové tenzidy (cukrové tenzidy z cukrovej trstiny), saponín z mydlových orechov, lanolín, prírodná aróma, kyselina citrónová, konzervačná látka (Potassium Sorbate).

Obsah: 1,5l

 

8586017852013

Tabuľka vlastností

Obsah
1,5 l

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)