Kategórie

Vitatab - pleťová napatovacia tabletka Zväčšiť

Vitatab - pleťová naparovacia tabletka

8586017851757

2,20 € s DPH

VITATAB

Citrusové dokonalé osvieženie a vitamínová bomba pre vašu pleť s množstvom vitamínu C. Aloe vera má protizápalové účinky. Pracuje podobne ako steroidy, ale bez vedľajších účinkov. Pôsobí ako prírodný zvlhčovač, dodáva vlhkosť všetkým vrstvám kože. Zvyšuje normálne bunkové množenie, čím urýchľuje regeneračnú fázu hojivého procesu. Pomarančový kvet zaručene zbaví stresu, stimuluje nielen po psychickej ale aj po fyzickej stránke. Limetka, grapefruit a citronát blahodarne pôsobia na zažívanie, stimulujú psychiku, pôsobia pozitívne na nervovú sústavu. Kôra limetky obsahuje veľké množstvo éterických olejov, preto má široké uplatnenie i v kozmetike.

Vhodný na normálnu až suchú, dehydratovanú pleť. Obsahuje kôru citrusových plodov a olej z aloe vera.

PLEŤOVÁ NAPAROVACIA TABLETA

Tab predstavuje tuhú formu naparovacej pleťovej vody určenú na hydratáciu, upokojenie, revitalizáciu, osvieženie či liečbu rôznych estetických problémov pleti podľa jej typu. Využíva sa ako doplnková starostlivosť o pleť, t.j. pravidelné čistenie, hydratácia a pod. 

Tabletky sú vyrábané pomocou prírodných extraktov a samotných bylín. Bez syntetických farbív a vôní.

APLIKÁCIA

Naplňte stredne veľkú nádobu horúcou vodou a vložte do nej tabletu. Tab začne šumieť a uvoľní obsiahnuté aktívne látky do vody a následne do vodnej pary. Nakloňte hlavu nad vyvíjajúcu sa paru a prikryte uterákom. Nechajte pleť naparovať cca 10-20 minút a následne osušte tvár. Odporúčame použiť 1 – 2 razy týždenne.

TIPY A TRIKY

Zloženie: Sodium Bicarbonate (hydrogénuhličitan sodný)*, Citric Acid (kyselina citrónová)*, Aloe Barbadensis Leaf Juice (aloe vera)*, Citrus aurantium amara Flower Oil (pomarančový kvet)*, Citrus Aurantil Oil (limeta)*, Citrus Grandis Oil (grapefriut)*, Citrus Medica Limon Oil (citronát)*

*certifikovaná organická zložka 

100% organický produkt

Obsah: 20gpalm_oil.png            recycle.png            vegan.png 

OBSAH 20g

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
01.06.2017

Barbora

Fantastická vec. Bez nej by moja pleť ani zďaleka nevyzerala tak, ako vyzerá. Toto je pre ňu neskutočný dopping :-)

Napísať názor

Napísať názor

Vitatab - pleťová naparovacia tabletka

Vitatab - pleťová naparovacia tabletka

3 produkty v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín