Kategórie

Herbatab - pleťová napatovacia tabletka Zväčšiť

Herbatab - pleťová naparovacia tabletka

8586017851764

2,20 € s DPH

HERBATAB

Nastavte rovnováhu, regenerujte, nechajte vstrebávať aktívne látky! Stabilizujte tvorbu kožného mazu. Rozmarín lekársky tonizuje, žihľava dvojdomá a harmanček pravý necháva pleť čerstvú a v rovnováhe. Tento zelený div obsahuje spirulinu, ktorá predstavuje najúčinnejšiu formu B-komplexu a čistý zdroj proteínov. Harmanček a šalvia majú antiseptické vlastnosti a podporujú regeneráciu.

Vhodný na normálnu až zmiešanú pleť. Obsahuje listy rozmarínu a šalvie lekárskej, žihľavu dvojdomú, spirulinu a harmančekový olej.

PLEŤOVÁ NAPAROVACIA TABLETA

Tab predstavuje tuhú formu naparovacej pleťovej vody určenú na otvorenie a prečistenie pórov, hydratáciu, upokojenie, revitalizáciu a osvieženie, podá pomocnú ruku pri ošetrení rôznych estetických problémov pleti podľa jej typu. Využíva sa ako doplnková starostlivosť o pleť, t.j. na pravidelné čistenie, hydratáciu a pod. 

Bez sulfátov, glykolov, silikónov, ropných derivátov, živočíšnych tukov, parabénov a konzervačných látok, syntetických farbív a parfumácie.

APLIKÁCIA

Naplňte stredne veľkú nádobu horúcou vodou a vložte do nej tabletu. Tab začne šumieť a uvoľní obsiahnuté aktívne látky do vody a následne do vodnej pary. Nakloňte hlavu nad vyvíjajúcu sa paru a prikryte uterákom. Nechajte pleť naparovať cca 10-20 minút a následne osušte tvár. Odporúčame použiť 1 – 2 razy týždenne.

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

TIPY A TRIKY

Pre docielenie profesionálneho ošetrenia pleti po aplikácii pleťovej tabletky ošetrite tvár peelingom a následne si doprajte masku podľa typológie pleti.

Ingredients/Zloženie: Sodium Bicarbonate (hydrogénuhličitan sodný)*, Citric Acid (kyselina citrónová)*, Chamomilla Recutita Matricaria Flower Oil (rumanček kamilkový)*, Urtica Dioica Extract (žihľava dvojdomá)*, Rosmarinus officinalis Extract (rozmarín lekársky)*, Salvia Officinalis Extract (šalvia lekárska)*, Spirulina Maxima Powder (spirulina, sladkovodná riasa)*, 

*certifikovaná organická zložka 

100% organický produkt

Obsah: 20g

palm_oil.png      vegan.png    

OBSAH 20g

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
25.04.2018

slečna

moja skúsenosť s týmto výrobkom: NAOZAJ POCTIVÉ ZLOZENIE, na moju smolu.. mám intoleranciu na harmanček, no povedala som si, že vyskúšam a uvidím.. po naparení ma rozbolela hlava, ako nikdy predtým.. takže pre ostatých, naozaj poctivé zloženie :-D škoda, moja pleť sa po naparení krásne vyčistila..

Napísať názor

Napísať názor

Herbatab - pleťová naparovacia tabletka

Herbatab - pleťová naparovacia tabletka

3 produkty v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín