Kategórie

Organický kokosový olej Zväčšiť

MYDLOVÉ ORECHY NA PRANIE - 1kg

8586017852006

10,50 € s DPH

  LEN ONLINE!  

nie je možnosť osobného odberu v kamennej predajni 

Viac detailov

MYDLOVÉ ORECHY

Mydlové orechy sú plody stromu Sapindus mukorossi, ktorý má pôvod v Indii. Rastie do výšky asi 15 m. Zrelé plody - mydlové orechy, majú hnedozlatú farbu. Po obratí sa sušia na slnku. Zachovávajú mierne lepkavú konzistenciu. Jadro orechov je bezcenné, na pranie sa využívajú škrupiny, ktoré obsahujú cenný prírodný saponín. Na pranie sa dá niekoľko polovíc orechov do vrecúška z bavlny, ktoré je súčasťou každého balenia.  Vrecúško sa vloží medzi prádlo do pračky. Počas prania sa uvoľňuje zo  škrupín orechov saponín, ktorý účinne čistí a dezinfikuje vaše prádlo. Saponín nie je agresívny tak ako bežné pracie prášky, a preto je vhodný na pranie prádla alergikov a malých detí. Orechy majú neutrálnu vôňu a po praní prádlo jemne vonia. Môžete pridať aj pár kvapiek vášho obľúbeného éterického oleja na intenzívnejšie prevoňanie prádla. Vhodné do septiku.

Mydlový oriešok sa výborne hodí na všetky pracie teploty (30° – 90°C, aj na vlnu a na hodváb). Froté uteráky budú príjemne nadýchané aj bez aviváže. Orech je ideálny pre normálne znečistenú (predovšetkým farebnú) bielizeň a chráni farby. Na bielu bielizeň a pri škvrnách je potrebné pridať lyžicu soli na škvrny!

0,5 kg mydlových orechov vydrží pre 4-člennú rodinu, ktorá perie 2-3x týždenne, približne 6 mesiacov. Odporúčame pre prirodzené a ekologické pranie. Sú šetrnejšie k farbám a bielizeň si oveľa dlhšie udrží farby.

Vrecúško nie je súčasťou balenia. Na orechy vyhovuje hocijaká textília.

100% organický produkt

Obsah: 1kg  vegan.png 

OBSAH 1kg
Od Dominika | 2019-07-10 15:00:39

Dobrý deň,

sú orechy vhodné aj na funkčné prádlo a membrány prosím?

Ďakujem za odpoveď

Tím Soaphoria

Dobry den prajem, su vhodne, jedine neodporucame ich pouzitie na biele pradlo, nakolko mierne farbia pradlo na zlto. Som s pozdravom.

Od Janette | 2018-09-07 11:46:40

Dobry deň, prosim akú soľ na skvrny pri praní bieleho prádla máte na mysli? Nemám skúsenosť. Poraďte .Ďakujem

Tím Soaphoria

Dobry den prajem, mali sme v ponuke specialny priravok s nanazvom sol na skvrny, ale momentalne tento vyrobok neponukame. Som s pozdravom.

Od Monika | 2017-04-11 17:26:36

Dobrý deň,
koľko ks orechov ide na jedno pranie dajme tomu že práčka je plná?
Ďakujem :)

Tím Soaphoria

Dobrý deň prajem, bavlnené vrecúško naplnte orechmi a pridajte do práčky. Orechy nie sú na jedno použitie, vydržia viac použití. Je potrebné však odsledovať pri praní, či peny, ak už nie, je potrebné ich vymeniť za nové. Som s pozdravom.

Od Katarína | 2017-02-10 10:36:29

Dobrý deň, tak je či nie je vrecúško súčasťou balenia mydlových orechov? V prvom odstavci píšete, že áno a v poslednej vete, že nie. :-)
Ďakujem a pozdravujem, kz

Tím Soaphoria

Dobrý večer prajem, vrecúško je súčasťou balenia. Som s pozdravom.

Stránka: 1
Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
07.06.2019

orechy

Perfektné, s ničím iným už neperiem :)

Napísať názor

Napísať názor

MYDLOVÉ ORECHY NA PRANIE - 1kg

MYDLOVÉ ORECHY NA PRANIE - 1kg

  LEN ONLINE!  

nie je možnosť osobného odberu v kamennej predajni 

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín