Vita C – Ascorbic Acid

Vita C – Ascorbic Acid

10,50 €
s DPH

Vitamín C na tvár vo forme čistej 100%-nej kyseliny askorbovej je pozoruhodná antioxidačná aktívna látka. Pôsobí proti starnutiu, stimuluje tvorbu kolagénu, zlepšuje pružnosť pleti, zmierňuje príznaky starnutia, redukuje zmierňuje prejavy hyperpigmentácie, zjednocuje tón pleti a podporuje proces regenerácie.

Pridať medzi obľúbené (5)

Aktívna látka:
> s výrazným antioxidačným účinkom chráni pleť pred oxidačnými faktormi
> pôsobí proti začervenaniu a iritácii a dodáva pleti jednotnosť a vyrovnanosť
> obnovuje pružnosť a turgor pleti
> stimuluje tvorbu kolagénu a pôsobí proti prejavom starnutia
> znižuje hyperpigmentáciu a inhibuje nadprodukciu melanínu
> rozjasňuje a navracia jas


Obsah: 30ml

Konzistencia a textúra:
Jemný, biely kryštalický prášok bez charakteristického zápachu rozpustný vo vode.

Aplikácia a odporúčania:

Aplikácia osobitne

Primerané množstvo naneste na vyčistenú a vlhkú pleť pomocou prstov / aplikátora a použite výrobok samostatne. Klepavým pohybom rozpracujte a nechajte chvíľku pôsobiť. Čiastočky sa nerozpustia úplne a bezo zvyšku a preto sa odporúča následný oplach tváre vlažnou vodou. Pri pocite nepríjemného brnenia zmyte vodou okamžite.

Aplikácia v kombinácii s krémom či sérom

Primerané množstvo rozpracujte v dlani so svojim obľúbeným krémom či sérom a naneste na pleť. Nechajte vstrebať alebo pri pocite nepríjemného brnenia zmyte vodou. Čiastočky výrobku sa nerozpustia úplne.

Odporúčania

Určené na použitie podľa potreby, avšak maximálne raz denne.  Používajte samostatne alebo v kombinácii s denným krémom Luminous Anti-Pollution Moisturizer – Day Cream a/alebo nočným krémom Velvetly Calming Night Cream primiešaním primeraného množstva (štipky) do dlani pred aplikáciou.

Nekombinujte súčasne s výrobkami obsahujúcimi niacinamid (vitamín B3). Ak si prajete používať výrobky oboch typov, použite vitamín C počas večernej rutiny krásy. Počas prvých dvoch týždňov používania je pravdepodobnosť výskytu brnenia a mierneho začervenania pleti. Ak začervenanie pretrváva, výrobok prestaňte používať.

Skladujte na chladnom suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia.Zloženie:

Ascorbic Acid

8586017850972

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (10)