Glorious Recovery Fluid
  • Znížená cena

Glorious Recovery Fluid

30,50 €
25,93 € - 15%
s DPH

Pleťové tonikum vyvinuté na hydratáciu, tonizáciu, oživenie a rozžiarenie pleti. Prečisťuje, zvlhčuje a chráni pleť pred opätovným vysušením i proti voľným radikálom a fotooxidatívnemu stresu. Zlepšuje jej textúru a zvyšuje elasticitu.

Pridať medzi obľúbené (6)

Aktívne látky:
> Kyselina hyalurónová 5% zastúpená v dvoch formách:
HMW (po angl.: High molecular weight) – kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou vytvára okamžitú ochrannú a zvlhčujúcu vrstvu na povrchu pleti, ktorá po aplikácií poskytuje výnimočný zmyslový zážitok.
LMW – (po angl.: Low molecular weight) – kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou dodáva pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu, účinok doplňovania, dobrú absorpciu a priepustnosť.
ananásový extrakt – Získaný z listov a plodov obsahuje prospešné ovocné kyseliny, ktoré jemne enzymaticky exfoliujú a odstraňujú odumreté bunky, čistia a vyhladzujú povrch pleti. 
> Alpha-Arbutin 2% – Biotechnologickým spôsobom získaný cenný rastlinný materiál, ktorý sa vyznačuje zosvetľujúcim a zjednocujúcim účinkom. Pomáha získať pleti rovnomernejší tón, znižuje prejavy hyperpigmentácie.
> MAP 3% – Magnesium ascorbyl phosphate predstavuje silný antioxidant a stabilnú formu vitamínu C, ktorá pod vplyvom svetla a kyslíka nepodlieha rozkladu. Bojuje proti nepriaznivým účinkom voľných radikálov a tým zmierňuje prejavy starnutia. Inhibuje produkciu melanínu, stimuluje produkciu kolagénu.
>Sodium PCA 3% – Rastlinný derivát, ktorý je dôležitým prvkom samotného kožného matrixu. Je jedným z najdôležitejších „prírodných hydratačných faktorov (NMF)“ pokožky a zlepšuje jej schopnosť absorbovať a udržať vlhkosť.

Obsah: 60ml

Konzistencia a textúra:

Mierne viskózna tekutina, ktorá sa po nanesení rýchlo vpije do pokožky bez zanechania lepkavého pocitu. Zanecháva vláčnu, jasnejšiu a vyrovnanejšiu pleť.

Vzhľad a vôňa:
Výborný hydratačný prostriedok plný aktívnych látok.
Jemne transluscentné tonikum farby slonovej kosti s exotickou vôňou ananásu.

Aplikácia a odporúčania:
Primerané množstvo naneste pomocou aplikátora na tvár s vynechaním okolia očí a pier a krúživými pohybmi zapracujte. Nechajte plne vstrebať. Odporúča sa používať samostatne na vyčistenú pleť alebo po vyčistení pleti aplikáciou Sensational Cleansing & Rejuvenating Balm.

Zloženie:
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate HMW, Sodium Hyaluronate LMW, Ananas Sativus Stem Powder, Maltodextrin, Sodium PCA, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Alpha-Arbutin, Ananas Sativus Stem Extract, Citrus Grandis Peel Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Spilanthes Acmella Flower Extract, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Xanthan Gum, Limonene

8586017859487

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (10)