Holy Caffeine Booster for Eye & Lip Contour

Holy Caffeine Booster for Eye & Lip Contour

39,50 €
s DPH

Výrobok navrhnutý na ošetrenie okolia očí a pierZmiernenie opuchu, eliminácia tmavých kruhov pod očami, vypnutie jemnej pokožky v okolí očí a pier, vyplnenie kontúr, podpora regenerácie a udržanie mladistvého vzhľadu.

Pridať medzi obľúbené (5)

Aktívne látky:
> kofeín 5% -  Alkaloid rastlinného pôvodu získaný super kritickou CO2 extrakciou. Výborný spevňujúci, stimulačný a povzbudzujúci prostriedok vhodný na redukciu opuchov pod očami a vylepšenie kontúr.
> extrakt zo zeleného čaju 3% – Vďaka svojmu významnému obsahu polyfenolu vyvíja množstvo blahodarných účinkov práve v teh vrstve pokožky, v ktorej sa nachádza kolagén a elastín. Ochraňuje na bunkovej úrovni vďaka antioxidačným a antifotooxidatívnym vlastnostiam.
> aloe vera šťava – Silný humektant bohatý na vitamíny, stopové prvky, enzýmy a kyseliny s okamžitým upokojujúcim, regeneračným a sťahujúcim účinkom.
> skvalén - Získaný z extra panenského olivového oleja má extrémne vysokú afinitu k pokožke, ktorej je prirodzenou súčasťou. Polyvalentná nemastná kozmetická aktívna zložka posilňuje ochrannú hydrofilnú vrstvu, silne stimuluje prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky, vyživuje a hydratuje kožné tkanivá.
> pantenol – Kyselina pantoténová alebo provitamín B5 je uznávané upokojujúce, zvlhčujúce a reparatívne protizápalové činidlo, ktoré sa často používa v aplikáciách určených na posilnenie a skrášlenie.

Obsah:
15ml

Konzistencia a textúra:
Na výzor hutnejšia, ale pri dotyku ľahká krémovo-gélová konzistencia, ktorá nezanecháva mastný a ťažký lepkavý pocit po aplikácii. Po nanesení sa rýchlo vpije do pokožky.

Vzhľad a vôňa:
Bezolejové krém-gélové zloženie plné aktívnych látok.
Výrobok jasnej bielej farby, ktorý však časom môže mierne tmavnúť kvôli obsahu prírodného vanilkového a kávového extraktu.  Práve vďaka uvedeným extraktom má typickú mierne nasladlú vôňu.

Aplikácia a odporúčania:
Primerané množstvo naneste prstami /aplikátorom na okolie očí a očné viečka a okolie pier. Oči nechajte zatvorené. Klepavým pohybom výrobok zapracujte do pokožky a nechajte plne vstrebať. Používajte denne ráno a večer. Odporúča sa aplikovať na vyčistenú a tonizovanú pleť, ktorú dosiahnete aplikáciou Sensational Cleansing & Rejuvenating Balm a  Glorious Recovery Fluid.

Zloženie:
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caffeine, Camellia Sinensis Leaf Extract, Olive Squalane, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Coffea Arabica Fruit extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Panthenol, Xanthan Gum

8586017859470

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (10)