Darčekový set vonných voskov - 6ks
  • Znížená cena

Darčekový set vonných voskov - 6ks

16,95 €
15,42 € - 9%
s DPH

Úžasná vôňa rozliehajúca sa v priestore opantá všetky zmysly a navodí kúzelnú atmosféru. ČARO každého okamihu podčiarkne práve eko vonný vosk v atraktívnom dizajne. Jeho SILA tkvie v kombinácii najčistejších organických esenciálnych olejov špeciálne vytvorenej v soaphoristickej dielni. Vložte vosk do misky aromalampy, zapáľte pod ňou čajovú sviečku a užívajte si slastne obyčajné a pritom dokonale vyšperkované TICHO.

POZOR: Vonné vosky v limitovanej edícii atraktívnych vonných kompozícií sú dostupné len ako darčekové balenie, nie je možné ich zakúpiť samostatne.


Pridať medzi obľúbené (0)

SILA:

Pri tvorbe tejto zmesi nás svojou temnosťou a mocnosťou uchvátilo práve posvätné kadidlo, myrha a čierne korenie, ktoré korunujú esenciu na pozíciu bašty.  Kombináciu dymových esencií krásne doladí jantárovo-drevitý cyprus a mystické cédrové drevo. Výrazné a veľmi hlasné črty nečakane skrotí a ucelí práve exotická vanilka v spojení s ovocnou borievkou. Týmto celá zmes pôsobí ucelene, harmonizujúco a navodí pocit bezpečia, sily, jednoty.

TICHO:

Inšpiráciou pre danú zmes boli čarovné prechádzky z nášho detstva zamrznutou krajinou a balzamovitým vzduchom lesov, z ktorých sme si odniesli duševnú spokojnosť. Základné akordy udávajú borovica a borievka, ktoré netradične doladí práve orientálne santalové drevo a mediteránske šťavnaté tóny limetky a zelenej mandarínky. Šmrnc ako hviezda na strome podčiarkne kvapka vanilky. Vznešená zelená esencia pôsobí spirituálne upokojujúco a pritom povzbudzujúco. Vyčarí bezslovné ticho a nefalšovaný hygge pocit.

ČARO:

Vidieť ligot v očiach malých nezbedníkov počas snežných hier je priam na nezaplatenie. Zmes ukrýva práve túto hravosť v spojení balzamovitých tónov jedle a zemitého santalového dreva, keď prekvapivo vystúpi z pozadia orgován, podmanivá škorica a kardamon. Šťavnatý bergamot korunuje čarovnú ľadovú kráľovnú svojimi nakyslými akordmi a zmes pôsobí veľmi energetizujúco.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)