Janosheek - medzi horami - eko sviečka

Janosheek - medzi horami - eko sviečka

11,55 €
s DPH

Relaxačná a povzbudzujúca esencia spoločnej prechádzky s mohutnými borovicami, urastenými jedľovými šuhajmi a túžobne sladkou slečnou hruškou a medovkou.

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

Pridať medzi obľúbené (3)

Relaxačná a povzbudzujúca esencia spoločnej prechádzky s mohutnými borovicami, urastenými jedľovými šuhajmi a túžobne sladkou slečnou hruškou a medovkou.

Ručne odlievaná eko sviečka zo zmesi rastlinných voskov odhalí dušu slovenskej prírody.

> remeselná vonná sviečka, ručne odlievaná a zdobená v praktickom a ekologickom hliníkovom obale s bavlneným knôtom
> ekocertifikované zložky z kontrolovaného poľnohospodárstva predstavujú prírodnú alternatívu oproti parafínu, prijateľnejšiu pre zdravie človeka i životného prostredia
> precízne navrhnuté vonné kompozície zo zmesi čistých 100% prírodných silíc pre dokonalé odzrkadlenie vôní slovenskej prírody navodia príjemnú atmosféru exteriéru a neodmysliteľne oživia myseľ vďaka aromaterapeutickým účinkom
> vegánsky produkt, ktorý polichotí každému, nielen milovníkom prírody

Dobra horenia: 45 hodín

AKO SA STARAŤ O SVOJU MILOVANÚ SVIEČKU
Všetko okolo nás, či už je to živý tvor alebo jednoduchý predmet, si zaslúži našu pozornosť. Zistite, čo môžete urobiť pre to, aby Vám eko sviečka priniesla čo najväčšiu radosť :)

UPOZORNENIA A STAROSTLIVOSŤ
Sviečku umiestnite na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a optimálne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Sviečku uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru. Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechajte sviečku dohorieť úplne. Zhasnite ju, keď zostáva cca. 10mm vosku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.
Prvé zapálenie sviečky musí trvať minimálne 10 - 15 sekúnd, niekedy aj viac, aby sa knôt poriadne rozpálil a skrátil sa na správnu dĺžku (približne 3-5 mm). Po zapálení nenechajte však sviečku horieť dlhšiu dobu ako 4 hodiny. Pre optimálnu výdrž sviečky odporúčame pri každom použití horenie minimálne do doby roztavenia súvislej vrchnej vrstvy vosku. Podľa potreby sa môže dĺžku knôtu priebežne skracovať zastrihávačom knôtu. Pri krát¬kom zapálení neodporúčame knôt zastrihnúť, nakoľko hrozí riziko vytvorenia priehlbiny až tunelu. Pred každým opätovným zapálením sa odporúča skrátenie ľahko odlomiteľnej časti knôtu alebo zastrihnutie.

8586017859821

Tabuľka vlastností

OBSAH
200ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (1)