VRÁŤ MA A ZÍSKAJ ZĽAVU

obal.jpg

Na životné prostredie myslíme aj pri výbere obalov našich produktov a preto používame výhradne recyklované a opätovne recyklovateľné materiály. Či už ide o sklo, papier alebo plast, všetky obaly našich produktov sú certifikované a zdravotne nezávadné.

.

To ale nie je všetko!

Ak sa rozhodnete pre recykláciu a zapojíte sa do nášho recyklačného programu pre obaly výrobkov Soaphoria, skutočne dokážete urobiť niečo pre svoje životné prostredie i peňaženku.
Od mája 2018 sme do recyklačného programu zapojili všetky obaly od našich výrobkov. Za vrátené plastové či sklené nádobky, ktoré nám prinesiete späť do ktorejkoľvek z našich kamenných prevádzok, si môžete uplatniť zľavu z ďalšieho nákupu. Výška zľavy sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu obalu.

 • OBAL SKLO - 125ml a 255ml - 0,40€
 • OBAL SKLO - 50ml - 0,20€
 • OBAL PLAST - všetky objemy* - 0,10€


Hodnota vrátených obalov a teda celková suma výslednej zľavy smie zároveň predstavovať maximálne 25% hodnoty celého nákupu.
Taktiež máte možnosť získať darček v podobe praktickej eko tašky. Pri vrátení obalov v celkovej minimálnej hodnote 3,50€ si môžete odniesť svoj nákup v taške šetrnej k prírode, ktorú od nás dostanete úplne zadarmo!
V prípade, že naše výrobky nakupujete u našich obchodných partnerov, informujte sa o možnosti vrátenia obalov a uplatnenia zľavy z nákupu priamo u svojho predajcu.

*Z kapacitných dôvodov prosíme zákazníkov, aby sa v prípade záujmu o vrátenie prázdnych obalov od produktov kategórie Cleano vopred informovali o možnostiach vrátenia na telefónnom čísle 0917 794 437.


NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

 • RÝCHLA EXPEDÍCIA

  Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
 • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

  Poradíme ti na čísle 0907 131 757
 • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

  Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín