ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

kategória recyklačný program

  Ako funguje recyklačný program?
Za vrátené plastové či sklené nádobky, ktoré nám prinesiete späť do ktorejkoľvek z našich kamenných prevádzok, si môžete uplatniť zľavu z ďalšieho nákupu. Výška zľavy sa pohybuje v závislosti od konkrétneho typu obalu.
 
   Ktoré obaly môžem vrátiť a akú zľavu za ne získam?
Do recyklačného programu sú zaradené nasledovné typy obalov:
OBAL SKLO - 125ml a 255ml (napríklad zo suflé či telového peelingu) - zľava vo výške 0,40€/obal
OBAL SKLO - 50ml (napríklad z organického oleja či hydrolátu) - zľava vo výške 0,20€/obal
OBAL PLAST - všetky objemy (napríklad z pleťovej rady, sprchovacích gélov, solí do kúpeľa, ...) - zľava vo výške 0,10€/obal
 
 Aké výhody okrem zľavy mi poskytuje recyklačný program?
Pri vrátení obalov v celkovej hodnote minimálne 3,50€ si môžete napríklad odniesť svoj nákup v taške šetrnej k prírode, ktorú od nás dostanete úplne zadarmo!
 
   Môžem vrátiť obaly aj v inej ako značkovej predajni?
Zapojenie sa do nášho recyklačného programu je dobrovoľné a závisí len na rozhodnutí našich obchodných partnerov, či sa do neho zapoja, alebo nie. V prípade, že naše výrobky nakupujete u niektorého z nich, informujte sa, prosím, o možnosti vrátenia obalov a uplatnenia zľavy z nákupu priamo u svojho predajcu.


NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín