GARANTUJEME EXPEDÍCIU OBJEDNÁVOK S PLATBOU PRIJATOU DO 19.12.

Garantovaná expedícia do Vianoc platí pre objednávky vytvorené a zároveň úspešne uhradené kartou online alebo vytvorené s voľbou platby na dobierku najneskôr dňa 19.12. 

Takto vytvorené objednávky dokážeme stihnúť odoslať ešte pred Vianocami, ich včasné doručenie je však už v rukách našich prepravných partnerov, ktorí toho mávajú v tomto období veľmi veľa a tak sa doba prepravy zásielky môže predĺžiť. Aj z tohto dôvodu odporúčame všetkým Soaphoristom, ktorí si prajú potešiť seba či svojich najbližších práve špecialitkami z našej ponuky, aby si svoju predvianočnú objednávku naplánovali vopred a realizovali s dostatočným predstihom. 

Prajeme si, aby boli Vianoce plné radosti a prekrásnych chvíľ, preto tak, ako každý rok, robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme objednávky odoslali v čo najkratšom čase. Nakoľko je však práve predvianočné obdobie tým najhektickejším aj v našej dielničke, prosíme všetkých veľmi pekne o zhovievavosť aj v prípade predĺženia doby odoslania balíčka. Pracujeme ako usilovné včeličky a všetky objednávky vybavujeme v poradí v akom nám boli doručené / bola prijatá ich platba. Preto objednávky hradené bankovým prevodom sú zvyčajne odosielané neskôr, keďže pred ich spracovávaním je nutné počkať na pripísanie platby bankou (toto trvá zvyčajne 24-48 hodín).

Taktiež prosíme milých Soaphoristov, aby v predvianočnom období pred voľbou osobného odberu uprednostnili možnosť dodania zásielky priamo na adresu. Zásielky s voľbou osobného odberu sú do našich predajničiek odosielané približne jeden krát za týždeň, avšak vzhľadom na vyťaženie kuriérskych spoločností je možné, že bude táto doba ešte predĺžená o dobu prepravy. Z tohto dôvodu a tiež preto, že si prajeme, aby boli  soaphoristické vianočné darčeky čo najčerstvejšie a zároveň bezpečne doručené k Vašim rukám, je možné, že všetky objednávky budeme aj napriek Vašej voľbe osobného odberu zasielať priamo na adresy.

AKO NA VČASNÉ ZAOBSTARANIE NAJVOŇAVEJŠÍCH SOAPHORISTICKÝCH DARČEKOV?

Jednoducho! Stačí sa držať týchto krokov, ktoré sú Soaphoristami overené už niekoľko magických Vianoc ;)

1. Neváhajte a neodkladajte vytvorenie objednávky na neskôr. Ak ste sa raz rozhodli pre soaphoristický darček, objednajte si ho čím skôr! So správnym výberom Vám pomôže aj náš darčekový sprievodca a samotné objednanie Vám nezaberie viac ako pár minút :)

2. Pri svojej objednávke zvoľte pre urýchlenie jej vybavenia spôsob platby na dobierku alebo ojednávku uhraďte kartou online. Ojednávky s voľbou bankového prevodu čakajú na spracovanie až do doby, kedy je platba pripísaná bankou (toto trvá zvyčajne 24-48 hodín).

3. Uprednostnite doručenie na adresu. Hoci nás nesmierne teší, že častou voľbou Soaphoristov je doručenie do našich kamenných obchodíkov, vzhľadom na predĺženie doby dodania túto možnosť neodporúčame a je možné, že Vám balíček bude aj napriek tejto voľbe doručený na adresu.

4. Objednajte a uhraďte svoju objednávku najneskôr do 19.12., ak si prajete, aby sme ju stihli odoslať ešte pred Vianocami.  Rozhodne však odporúčame objednať podstatne skôr, nakoľko v tomto termíne už nedokážeme garantovať jej včasné doručenie. Od momentu odoslania objednávky je všetko v rukách nášho prepravného partnera, ktorý má v období pred Vianocami skutočne veľmi veľa práce a tak sa môže doba dodania zásielky predĺžiť aj o niekoľko dní.