Kategórie

Ylang - ylang - silica Zväčšiť

Ylang - ylang - silica

8586017853249

5,90 € s DPH

CANANGAE AETHEROLEUM

Afrodiziakum – Nervový systém - Antisedatívum

Esenciálny olej sa získava parnou destiláciou čerstvých kvetov.

PROFIL VÔNE

intenzívne sladká a ťažká, zmyselne exotická, jazmínovo kvetinová

HLAVNÉ ZLOŽKY

eugenol, linalool, geraniol, nerol, pinén, far­nesol 

AROMATERAPEUTICKÉ ÚČINKY

Afrodiziakum a sedatívum, ktoré má blahodarný vplyv na priebeh emócií, znižuje tvorbu adrenalínu účinkuje proti sklonom k uzavretosti, citovému chladu, navodí stav relaxácie a pomáha sa zbaviť pocitu hnevu, frustrácie, napätia a nervovej podráždenosti. Pôsobí proti nízkemu sebavedomiu, harmonizuje myseľ a ukľudňuje nervový systém, tíši stav strachu, paniky a nadmerného vzrušenia. Obnovuje sebadôveru a podporuje spánok. Je antidepresívny, antidiabetický, antiinfekčný, protiparazitický. Rozširuje cievy, znižuje krvný tlak, reguluje srdečný tep, je efektívny pri potlačovaní epilepsie, pri tráviacich problémoch, ako podporný liek pri cukrovke. Pomáha uvoľňovať svalové a nervové napätie, utišuje bolesť. Pôsobí afrodiziakálne.

KOZMETICKÉ ÚČINKY

Vhodný na všetky typy pleti, suchú, mastnú, zmiešanú, citlivú i zrelú. Upokojuje, osviežuje, regeneruje a omladzuje. Je prospešný i pri liečbe zápalových ochorení pokožky, zmierňuje podráždenie a začervenanie pokožky, má antiseptický a hojivý účinok. Výborne sa hodí do kúpeľových a masážnych kompozícií. Vhodný do preparátov starostlivosti o vlasy. Vhodný pre intímne chvíle. 

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať v prvých štyroch mesiacoch tehotenstva. Vyššie koncentrácie môžu u citlivých osôb spôsobiť nevoľnosť či bolenie hlavy.

TIPY

Doprajte si zmyselný kúpeľ v kombinácii s mliekom a medom. Výborne sa kombinuje s esenciálnymi olejmi z jazmínu, santalového dreva, ruže, pomaranča, vanilky či cédrového dreva.

INCI: Cananga Odorata Leaf Oil

Krajina pôvodu: Madagaskar

Balenie: 10ml             

OBSAH 10ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku

Napísať názor

Ylang - ylang - silica

Ylang - ylang - silica

8 produktov v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín