Kategórie

Jedľa biela- silica Zväčšiť

Jedľa biela- silica

8586017853270

6,10 € s DPH

ALBIES ALBA

Dýchací systém – Nervový systém– Pohybový systém

Esenciálny olej sa získava parovodnou destiláciou z ihličia.

PROFIL VÔNE

 svieža, drevitá, balzamovo ihličnatá 

HLAVNÉ ZLOŽKY

pinen, kamfen, karen, bornylacetát, santen 

AROMATERAPEUTICKÉ ÚČINKY

Má antibakteriálne, antisep­tické, dezinfekčné a povzbuzujúce účinky, harmonizuje organizmus. Dodáva energiu, je vhodný pri vyčerpaní organizmu. Obsahuje veľké množstvo terpénov známych ako hydrokarbóny, ktoré redukujú bakteriálne infekcie, zápaly a plyny v črevách. Upokojuje bolesť svalov, kĺbov, zmierňuje reumatické bolesti a zvyšuje prekrvenie pokožky. Pomáha tiež predchádzať infekciám obličiek a močového mechúra, redukuje kašeľ zo zahlienenia pľúc, zápalu priedušiek alebo astmy. Pravidelnou aplikáciou dobudováva šľachy a väzivá. Pomáha zmierňovať prejavy osteoartritídy a reumatickej artritídy, zmierňuje opuch a zápal synoviálnej membrány. Pri inhalácii pôsobí ako antibakteriálny čistič proti patogénom vo vzduchu. Vytvára pocit uzemnenia, ukotvenia a posilnenia.

KOZMETICKÉ ÚČINKY

Má výborné protistarnúce, antioxidačné a spevňujúce účinky. Prekrvuje po­kožku. Pýši sa antibakteriálnym, protiplesňovým, protiartritickým, antimikrobiálnym, protiinfekčným, protizápalovým, protinádorovým a antiseptickým účinkom. Je vhodný do masážnych a kúpeľových olejov pre uvoľnenie stuhnutých svalov a šliach. 

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie.

TIPY

Vhodný do zvlhčovačov a difuzérov. Dobre sa kombinuje s gerániovým, kadidlovým esenciálnym olejom a tiež so silicami z divokého pomaranča a santalového dreva. 

INCI: Abies alba Cone Oil

Krajina pôvodu: Rusko

Balenie: 10ml             

OBSAH 10ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku

Napísať názor

Jedľa biela- silica

Jedľa biela- silica

8 produktov v kategórii:

NÁŠ SVET

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej poctivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook Novinky

PREČO MYSLIEŤ SOAPHORISTICKY

  • RÝCHLA EXPEDÍCIA

    Doprava zadarmo už od 39 € vrátane DPH
  • EXPRESNÁ KOMUNIKÁCIA

    Poradíme ti na čísle 0907 131 757
  • EXTRA ČERSTVÁ KOZMETIKA

    Vyrábame pre teba z najčerstvejších surovín