Exotika - ručne odlievaná sójová sviečka

Exotika - ručne odlievaná sójová sviečka

5,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

MLIEČNE POTEŠENIE - EXOTIKA

Exotická a opojná kombinácia vône vanilky a kokosu navodí príjemnú náladu a pozitívne myšlienky. Teplá, hlboko podmanivá vôňa dodá pocit blaha a komfortu.

RUČNE ODLIEVANÁ PRÍRODNÁ VONNÁ SVIEČKA

Sklenený obal v sebe ukrýva čisto prírodnú vonnú esenciu na báze éterických olejov, zapracovanú do organického sójového vosku. Vďaka vonnej sviečke behom chvíle ožije celý interiér. Ľahko rozvonia domov, vyčarí krásnu atmosféru a spríjemní všedné dni. Vonné esencie sú čisté, zdravotne nezávadné prírodné éterické oleje, navrhnuté podľa poznatkov o pozitívnych a blahodarných účinkoch aromaterapie na telo a myseľ. 

UPOZORNENIE

Dbajte aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechajte sviečku dohorieť úplne. Zhasnite ju, keď zostáva cca. 10mm-ov vosku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Obsah: 125ml
Hodnotenie 

Exotika

Ozajstná exotika. Keď zapálim túto sviečku, akoby som sedela na pláži s piňakoládou :D Krásna sladká vôňa, dlho vydrží horieť a vďaka peknému sklenenému obalu sa vyzerá dobre v každej miestnosti

Hodnotenie 

sviečka

Zdravá a voňavá! Vôňa tejto sviečky je neopísateľne nádherná. Sladká ale nevtieravá. Mám už asi piatu v poradí a neviem sa nabažiť.

Hodnotenie 

Nadherne vonia

Táto sviečka neskutočne vonia. Má jedinečnú nasladlú vôňu, ktorá sa krásne rozplýva po celej miestnosti. Plamienok je jemnejší, no sviečka má aspoň dlhšiu výdrž.

Hodnotenie 

Navrh na zlepsenie

Sviecka je super, som rad ze je na prirodnej baze bez parafinu.

Este potrebuje vylepsit horenie. Knot co tam je je velmi slaby sviecka len plapola. nepouiztelna....

8586017854246

Tabuľka vlastností

Obsah
125 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)