Levanduľa - ručne odlievaná sójová sviečka

Levanduľa - ručne odlievaná sójová sviečka

5,90 €
s DPH
Množstvo

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

LEVANDUĽOVÉ POLE

Zavrite oči a predstavte si pred sebou levanduľové polia mediteránu. Ponorte sa do fialového horizontu bez hraníc a vdýchnite tú úžasne upokojujúcu vôňu, ktorá je pravým balzamom pre nepokojnú dušu po vyčerpávajúcom dni. Pocíťte harmóniu tela a duše. Nielenže nádherne vonia, ale zbaví telo i myseľ stresu a podráždenosti. Pomáha proti vyčerpaniu, nespavosti, nervozite, stresu, pocitu napätia, bolestiam hlavy, poruchám trávenia a pod. Pôsobí ako repelent proti hmyzu a je osvedčená proti všiam, taktiež pôsobí proti moliam.

RUČNE ODLIEVANÁ PRÍRODNÁ VONNÁ SVIEČKA

Sklenený obal v sebe ukrýva čisto prírodnú vonnú esenciu na báze éterických olejov, zapracovanú do organického sójového vosku. Vďaka vonnej sviečke behom chvíle ožije celý interiér. Ľahko rozvonia domov, vyčarí krásnu atmosféru a spríjemní všedné dni. Vonné esencie sú čisté, zdravotne nezávadné prírodné éterické oleje, navrhnuté podľa poznatkov o pozitívnych a blahodarných účinkoch aromaterapie na telo a myseľ.

UPOZORNENIE

Dbajte aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek. Z bezpečnostných dôvodov nenechajte sviečku dohorieť úplne. Zhasnite ju, keď zostáva cca. 10mm-ov vosku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri kontakte s pokožkou umyte veľkým množstvom vody.

Obsah: 125ml
Hodnotenie 

Milujem vôňu leandule

Milujem vôňu levandule a vďaka tejto sviečke ňou môžem byť obklopená po celý deň.

Hodnotenie 

Spokojnosť

Dlhá výdrž a krásna vôňa, odporúčam :)

Hodnotenie 

Krásna vôňa

Sviečka nádherne vonia po celej miestnosti. Čistá vôňa levandule je krásna, nie veľmi vlezlá alebo silná.

8586017854222

Tabuľka vlastností

Obsah
125 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)