DOBROdruh - všestranný aloe upokojujúci zázrak

DOBROdruh - všestranný aloe upokojujúci zázrak

6,20 €
s DPH

Univerzálny kozmetický pomocník pre upokojenie pokožky pri akomkoľvek podráždení, drobnom poranení, popálenine či spálení od slniečka, popŕhlení aj uštipnutí hmyzom. Aloe vera v spojení s morskými riasami poskytnú výrazné upokojujúce a regeneračné účinky, zbavia pocitu svrbenia či pálenia a zásobia pokožku cennými minerálmi a vitamínmi.

Všestranný aloe upokojujúci zázrak bez vône je vhodný pre všetky typy pokožky bez rozdielu pohlavia či veku, ideálny pre celú rodinu.

> vegánsky a čisto prírodný produkt vo forme gélu z aloe veru s prídavkom morských rias je osožný pri kožných problémach, alergiách, ekzémoch, akné...
> zmierňuje prejavy podráždenia, predchádza alebo pomáha tlmiť zápalové prejavy
> upokojuje pokožku po slnení, popálení, poranení, poštipnutí hmyzom, popŕhlení...
> výrobok bez vône je ideálny pre každý typ pokožky bez rozdielu veku a pohlavia
> predstavuje ideálny doplnok domácej „prírodnej lekárničky“ pre každý prípad ;)

Pridať medzi obľúbené (9)

DOBRO pre prírodu a spoľahlivý druh pre človeka ;)
Edícia produktov s príznačným názvom DOBROdruh je stvorená pre všetky malé i veľké dobrodružstvá :) Či už sa vyberiete na prechádzku lesom, na stanovačku, na rybačku či vysokohorskú túru, alebo dáte prednosť dovolenke pri mori a ničím nerušenému oddychu, DOBROdruh sa svojou starostlivou formuláciou maximálne minimalistických a úžasne funkčných výrobkov postará o pohodu celej rodiny. Zloženia výrobkov sú navrhnuté tak, aby vyhoveli každému typu pokožky. Pri ich tvorbe sme eliminovali alergizujúce zložky a sústredili sa vyslovene na všestranne efektívne účinky a zároveň minimálny dopad na prírodu. Eko funkčná edícia je navyše balená v recyklovateľných hliníkových tubách vyrobených priamo na Slovensku! :)
 
OBSAH
75ml

NÁŠ TIP
Preži tie najlepšie dobrodružstvá bez starostí a obáv zo zbytočných chemikálií či znečisťovania prírody! Užívaj si voľné chvíle s kompletnou starostlivosťou o telo, pleť či vlasy vrátane vychytávok, ktoré ti nesmú chýbať na žiadnej prechádzke,  výlete, stanovačke či bláznivej ceste za dobrodružstvom. DOBROdruh sa postará o celú rodinu a stane sa tvojím najlepším spoločníkom, nech už sa vyberieš kdekoľvek!

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Produkty edície DOBROdruh sú navrhnuté tak, aby sa vzájomne dopĺňali a postarali sa o celkovú pohodu každého dobrodružného jedinca a teda sa medzi sebou ideálne kombinujú.

APLIKÁCIA
Prípravok v primeranom množstve aplikujte krúživými pohybmi na pokožku alebo lokálne na suché oblasti tela ako sú lakte, chodidlá, ruky či pery a nechajte vstrebať.

UPOZORNENIA
Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do +30°C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

ZLOŽENIE
Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Powder*, Fucus Vesiculosus Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate *certifikovaná organická zložka

5

Hodnotilo 5 zákazníků

Hodnotenie 

Zázrak

Jeho názov ho naozaj definuje - zázrak! Na rany, popáleniny, jazvy, akné… Poradí si ozaj so všetkým. Chválim.

Hodnotenie 

Výborný produkt

Príjemne chladí a hojí rany.

Hodnotenie 

*

To najlepšie, čo som doteraz vyskúšala na spáleniny od slnka. Ihneď po nanesení pokožku schladí a upokojí.

Hodnotenie 

vynikajuci

Tento aloe gél som začala po odporúčaní používať na svoje akné. Po pravidelnej aplikácii, asi počas dvoch týždňov, sa moja pleť zmenila k lepšiemu. Zjemnili sa mi jazvičky po akné, vyrážky sa už takmer netvoria.

Hodnotenie 

Aloe

Chladivý a hojivý pomocník. Mám ho stále v kabelke. Zahojí a upokojí pokožku po porezaní, poškrabaní alebo aj poštípaní.

8586017858305

Tabuľka vlastností

OBSAH
75 ml

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (4)