Zmyselnosť - darčeková tuba
  • Iba online
  • Znížená cena

Zmyselnosť - darčeková tuba

37,45 €
31,83 € - 15%
s DPH

Darčekový set s teplou, pritom osviežujúcou a očarujúcou ovocno-kvetinovou vôňou so zmyselným záverom stvorenou na zvádzanie. Hlavné tóny definuje šťavnaté ovocie v podobe čiernej ríbezle, hrušky, mandarínky a ananásu. Kompozíciu povznáša esencia jazmínu, bielej frézie a divokej ruže. Ideálny darček pre spríjemnenie každodenných rituálov a rozmaznávanie tela, duše i mysle.

Darčeková tuba obsahuje:
> Sprchovacia pena (255ml)
> Ošetrujúci telový olej (150ml)
> Prírodný parfém (10ml)
> Organický krémový deodorant (50ml)
> darčekové balenie

 > ELEGANTNÁ BIELA DARČEKOVÁ TUBA   
 > EKO PAPIEROVÉ DARČEKOVÉ BALENIE  
 
> SET VOŇAVEJ PRÍRODNEJ KOZMETIKY  
 
> ZMYSELNÁ A ENERGICKÁ VÔŇA 

Pridať medzi obľúbené (0)

Túžite svojim blízkym darovať výnimočný praktický darček, ktorý rozžiari ich oči radosťou a nebude naň „sadať prach“? Voňavá darčeková sada zabalená v bielej eko papierovej tube predstavuje ideálnu voľbu! Tuba v krásne čistom a elegantnom bielom prevedení ukrýva ručne vyrobenú slovenskú prírodnú kozmetiku v neodolateľnej vôni – univerzálny darček úplne pre každého!

VÔŇA
Teplá, pritom osviežujúca a očarujúca ovocno-kvetinová vôňa so zmyselným záverom stvorená na zvádzanie. Hlavné tóny definuje šťavnaté ovocie v podobe čiernej ríbezle, hrušky, mandarínky a ananásu. Kompozíciu povznáša esencia jazmínu, bielej frézie a divokej ruže. Základ kompozície uzemňuje santalové drevo, ambra a mošus (rastlinný pôvod).

OBSAH
> Sprchovacia pena (255ml) - jemná sprchovacia pena unikátnej konzistencie  vytvorená pre ošetrenie pokožky a ozvláštnenie každodenných očistných rituálov
> Ošetrujúci telový olej (150ml) - výživný telový olej pre ošetrenie pokožky celého tela s obľúbenou vôňou a jemnými trblietkami
> Prírodný parfém (10ml) - prirodzene ženská a zmyselná vôňa ukrytá v prírodnom základe parfému bez alkoholu
> Organický krémový deodorant (50ml) - účinná ochrana pred nepríjemným pachom so zmyselnou a osviežujúcou vôňou
> darčekové balenie – biela eko papierová tuba v unikátnom elegantnom dizajne

8586017854826

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (6)