Práškový čistič - pomaranč

5,95 € (s DPH)
Kód:
8586017858633
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Zoznam želaní(5)

Univerzálny ekologický čistiaci prostriedok pre celú domácnosť vo forme prášku. Ekologický práškový čistič bez zbytočnej chémie nezaťažuje prírodu a zdravie a predstavuje všestranný čistiaci prostriedok na všetky povrchy. Univerzálny čistiaci prostriedok zabojuje s usadeninami, špinou a nečistotami, mastnotou i vodným kameňom. Nedráždi povrchy, neobsahuje pevné častice a teda sa hodí i na hladké plochy citlivé na poškriabanie. Zloženie z prírodných surovín nedráždi, je šetrné a jemné i k citlivej pokožke a biologicky odbúrateľné.  S esenciálnymi olejmi. Vhodný pre septiky.

> vegánske zloženie založené na rastlinných zložkách s vysokou biologickou rozložiteľnosťou
> formulácia bez chémie a syntetických detergentov či vôní znižuje riziko podráždenia pokožky a vzniku alergických reakcií, nevysušuje a je vhodný aj pre citlivú pokožku
> vďaka unikátnemu zloženiu najvyššej biologickej rozložiteľnosti a nízkej úrovni toxicity pre vodné organizmy je čistiaci koncentrát vhodný aj pre septiky
> účinne čistí, odmasťuje, odstraňuje usadeniny a špinu, prináša čistotu do každej domácnosti, pričom šetrí životné prostredie

LEN ONLINE
Objednaj s voľbou osobného odberu a vyzdvihni si tento produkt aj v kamennej predajni!

 > VEGAN PRÁŠKOVÝ ČISTIČ   
 > BIOLOGICKY ODBÚRATEĽNÝ   

 > NA ŠPINU, MASTNOTU A USADENINY
 > IDEÁLNY PRE SEPTIK 

500g

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Na životné prostredie sa oplatí myslieť aj pri bežných činnostiach, akým je napríklad upratovanie, čistenie a starostlivosť o domácnosť. Ekologické čistiace prodtriedky predstavujú šetrnú alternatívu, ktorá je biologicky ľahko odbúrateľná a navyše jemná k pokožke, znižuje riziko výskytu alergických či iných reakcií a nevysušuje. Unikátne účinné zloženie všestranného práškového čističa predstavuje výbornú alternatívu pre čistú kuchyňu, kúpeľňu, sporáky či iné predmety a najrôznejšie povrchy. Odstraňuje zašlú špinu, usadeniny i mastnotu a vodný kameň.  Nízka úroveň toxicity výrobok priam predurčuje na voľbu číslo jeden pre upratovanie a udržiavanie čistoty v každej ekologickej domácnosti.

OBSAH
500g

NÁŠ TIP
Ekologický práškový čistič výborne poslúži pri čistení drezov, umývadiel, varných dosiek a sporákov, ale tiež kúpeľňovej sanity či keramických a iných obkladov.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ
Z hľadiska životného prostredia ale tiež dosiahnutia optimálnych výsledkov a zachovania vhodnosti a najmä efektívnosti použitia ekologických čistiacich prostriedkov sa neodporúča kombinovať eko verzie s komerčnými alternatívami.
Všetkým, ktorí hľadajú ďalšie možnosti, ako eliminovať svoju uhlíkovú stopu a prispieť tak k šetreniu našej planéty, vrelo odporúčame rozhliadnuť sa tiež po ďalších kategóriách ekologických pracích, čistiacich a iných užitočných prípravkov do domácnosti značky Cleano.


Čítajte viacZobraziť menej
Vlastnosti
8586017858633

Tabuľka vlastností

Obsah
500g
Vegánsky výrobok
áno
Bezlaktózový výrobok
áno
Bezgluténový výrobok
áno
Výrobok bez palmového oleja
áno
Fair trade výrobok
áno
VRATNÝ OBAL
áno
DOSTUPNOSŤ
online
VLASTNOSTI
biodegradabilné
s prírodnou vôňou
vhodné pre alergikov
Podrobnosti

VÔŇA VÝROBKU
Výrobok vďačí za svoju sviežu pomarančovú vôňu výhradne čisto prírodným esenciálnym olejom.

FARBA VÝROBKU
Výrobok neobsahuje pridané farbivá, je prirodzene bielej farby.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU
Výrobok je balený v praktickom PET obale s PET uzáverom. Po spotrebovaní výrobku je možné obal vrátiť v rámci recyklačného programu.
Obal po spotrebovaní obsahu a dôkladnom umytí môžete opätovne využiť i v domácnosti.
Ak sa rozhodnete obal vyhodiť, prosím, vhoďte ho do žltého kontajnera určeného na zber plastového odpadu.

APLIKÁCIA
Prostriedok aplikujte v neriedenej forme na znečistený povrch pomocou mokrej špongie. Nechajte chvíľu pôsobiť a opláchnite vodou, resp. pretrite čistou mokrou utierkou.

UPOZORNENIA
Skladujte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami. Pri kontakte s očami vymyte veľkým množstvom vlažnej vody. Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte pomoc lekára.

Recenzie
Žiadne názory

Napíšte komentár

  • Spokojnosť:
Popíšte tento produkt pomocou jednoduchých a krátkych slov.
Iní zákazníci si tiež kúpili:
Produkty v rovnakej kategórii (10 ):
Zatvoriť
Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa