Zjednocujúce telové a pleťové sérum s modrou spirulinou PREMIUM BEAUTY

Zjednocujúce telové a pleťové sérum s modrou spirulinou PREMIUM BEAUTY

16,95 €
s DPH
  • zjednocujúce telové a pleťové sérum s modrou spirulinou Botanica Slavica premium
  • výborný viacúčelový výrobok vhodný na telo i tvár, rýchla vstrebateľnosť a nekomedónna olejová textúra
  • aktívne látky dodávajúce potrebnú výživu: bioaktívnej modrá spirulína a extrakt zo zeleného čaju a figy kaktusovej
  • regeneruje, pomáha v reminalizácii pokožky, zjednocuje jej farebný tón
  • eliminuje nepríjemné začervenanie a upokojuje
Pridať medzi obľúbené (7)

Zjednocujúce telové sérum Botanica Slavica premium pre super pružnú a hebkú pokožku. Zjednocujúce telové a pleťové sérum s modrou spirulinou je viacúčelový pomocník na telo aj pokožku tváre. Produkt ľahkej olejovej konzistencie sa príjemne nanáša, pričom póry neupcháva, nezaťažuje pokožku a nadmerne nemastí. Je určený na remineralizáciu pokožky, ktorej dodáva potrebné živiny. Vďaka obsahu bioaktívnej modrej spirulíny a extraktu zo zeleného čaju a figy kaktusovej pokožku aj pleť účinne regeneruje, upokojuje a dodáva jej rovnomerný farebný tón. Získava tak novú sviežosť a skvelú kondíciu. V ľahko dávkovateľnom balení s pumpičkou.

Vlastnosti: 100% prírodný, bez GMO, bezlepkový, vegánsky, bezlaktózový

Aplikácia: Prípravok nanášajte v primeranom množstve na pokožku a krúživými pohybmi vmasírujte do nej až do doby vstrebania.

Upozornenia: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.
Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

Zloženie: Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Opuntia Ficus Indica Oil, Spirulina Platensis Powder, Camellia Oleifera Seed Oil, Mica

Obsah: 150ml

8586023260239

Tabuľka vlastností

VEGÁNSKY VÝROBOK
áno
BEZLAKTÓZOVÝ VÝROBOK
áno
BEZGLUTÉNOVÝ VÝROBOK
áno
VÝROBOK BEZ PALMOVÉHO OLEJA
áno
FAIR TRADE VÝROBOK
áno

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)