Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Aloe Vera Soothing Gel & Seaweed

8586017853980

4,90 € tax incl.

ALOE VERA HEALING GEL & SEAWEED Pure AloeVera enriched with antioxidants, minerals and vitamins in the form of seaweed. Non-fragranced healing gel is ideal for the treatment of the softest skin possible and also of irritated, sun-burnt skin, for eczema and dermatitis. Both ingredients exhibit calming, moisturizing and highly regenerative properties. Aloe Vera is antifungal¸ anti-inflammatory, anti-bacterial and anti-viral effects, alleviates cellulite.

APPLICATION With gentle circular movements, apply a reasonable amount on the skin and let it absorb. Ideal for everyday use. Store the product at room temperatures and keep out of direct sunlight.

TIPS AND TRICS The composition allows the addition of essential oils by own discretion in volume of 0-4% and a very small amount of carrier oils. For safe use we recommend a maximum of 20 drops of essential oil per 100ml. Some essential oils may cause a slight opacification.

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
03/14/2019

Alena

Gel je uzasny ja mam velmi citlivu plet vsetky kremy ma tahaju nantvari aj oleje tak pouzivam pred nanesenim oleja a super...a ma nelepivu konzistenciu co ke supet

08/16/2018

Skvelý produkt, v priebehu jednej noci sa moja pleť krásne upokojila (atopický ekzém) a po troch použitiach sa stratili takmer všetky zapálené miesta, môžem len odporúčať. Vaša kozmetika ma zachránila už nespočetnekrát :-)

04/09/2018

vyborný

50ml balenie kremu ktoreho Staci naozaj malo. Super sa rozotiera a paci sa mi jeho konzistencia, je tazke navrhnut krem alebo gel ktory sa sam rozotrie rovnomerne bez usilia uzivatela. Tento gel taky je. Krasne hydratuje a prijemne chladi. Po holeni u mna neodmyslitelna vec tento gel a kralovske serum po holeni je to nalepsie aj na tu najcitlivejsiu plet. Jedina chyba je ze v zlozeni je podla mna vela glicerinu tak po rozotreti sa mi chvilu jemne lepia ruky. Trocha ho ubrat. Inak aj v aktualnom zlozeni nekompromisne super kupa.

12/11/2017

Slečna

Najlepší hojivý krém na cesty. Využila som všade kde som cestovala. Pomohlo splálenej pokožke po celom dni na slnku, suchej pleti alebo suchým vláskom. Užasná vec ktorú treba mať vždy so sebou.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Aloe Vera Soothing Gel & Seaweed

Aloe Vera Soothing Gel & Seaweed

18 products in category:

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days