Categories

Bronzetone

8586017853379

16,90 € tax incl.

BRONZTONE

ORGANIC OILY TAN ACTIVATOR

A unique composition of organic healing oils from domestic environments, in combination with oils derived from the fruit of Brazilian forest trees, creates a gentle, yet potent activator of tan! The composition of exotic oils of Buriti, Sweet Almonds and Raspberry together with Carrot and Calendula macerates, prepare the skin for sunbathing; support its uniform-like and long-lasting tan; avoid burn! The skin stays supple even after sunbathing, without signs of dehydration; guarantees total comfort during sunbathing!

Ideal for all types of skin, including sensitive (fragrance and dye free); supports the production of melanin!

Chemical, preservative, animal fat derivate, fragrance and dye free.

APPLICATION

Apply and adequate amount with circular motions onto the skin before sunbathing; during sunbathing, apply as needed; after sunbathing, it provides a relief for stressed skin.

Ingredients: Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Mauritia Flexuosa Fruit Oil*, Rubus Idaeus Seed Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*

Warning: Výrobok má prírodné ochranné vlastnosti, neobsahuje pridaný ochranný faktor (SPF).

Quality: Oleje lisované za studena a maceráty lúhované v olejoch lisovaných za studena, pochádzajúce z ekologického hospodárstva a opatrené známkou Eco-cert. 

100% organic product

Size: 150mlpalm_oil.png

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
08/05/2018

L.

Z každej dovolenky sa zvyčajne vraciam buď spálená alebo neopálená. Vďaka BRONZTONE som po tohtoročnej dovolenke opálená pekne dohneda. Aktivátor som však kombinovala s opaľovacím krémom.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
07/28/2017

.

Tento produkt naozaj funguje. Aj keď ste biely ako stena (ako ja) a neznášate opaľovanie, tak vám to pomôže, aby vás opaľovalo do hneda aj keď nie ste dlho na slnku. Určite si zakúpim aj nabudúce. Len by som uvítala lepší uzáver, pretože z fľašky vytekalo. Nemohla som ju teda dať do kufra a musela som preliať do inej.

 • 2 out of 2 people found this review useful.
06/14/2017

Zázrak

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za úžasný produkt, akým Bronztone aktivátor opálenia, určite je. Veľmi ťažko a zdlhavo sa opaľujem, no keď som začala používať tento výrobok, pobyt na slnku sa pre mňa, konečne po dlhých rokoch, stal takým malým víťazstvom. Opáli ma "co by dup", pokožka sa nešúpe (niekedy zvykla) a mám ju hydratovanú. Aktivátor zvyknem používať aj na suché miesta na tele, u mňa sú to najmä nohy - krásne ich zvláčni, len ho je potrebné na to konkrétne miesto poriadne vmasírovať. Toľko odo mňa. Tento produkt mi dlho chýbal na slovenskom trhu, ďakujem Vám, konečne si aj ja môžem dosýta užívať slnečné letné lúče.

 • 4 out of 4 people found this review useful.
03/24/2017

stredny faktor

Ak potrebujete silnejsi faktor, tak je lepsi malinovy olej, aj slabucky faktor, tak mrkvovy macerat. Toto je nieco medzitym. Pouzivam vsetky tri, spokojnost. :) Pozor, trosku farbi veci na oranzovo.

 • 2 out of 2 people found this review useful.
07/19/2016

Gigika

Vynikajúci výrobok! Nemám moc času vylihovať hodiny na slnku. Aktivátor opálenia mi skrátil čas opekaním, pokožka okamžite ostala hnedá a vláčna vďaka olejom. Nič ma neštípalo po opaľovaní. Určite si ho zakúpim znova.

 • 3 out of 3 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Bronzetone

Bronzetone

18 products in category:

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

 • WORLDWIDE SHIPPING

  Free Shipping On Order Over $100
 • ORDER ONLINE SERVICE

  Call Us Now: (+1)866-540-3229
 • RETURN 30 DAYS

  Free return products in 30 days