Royal Dental Serum
  • Kráľovské zubné sérum

Royal Dental Serum

€7.90
Tax included
Quantity
  • engage in a recycling program and act knowingly engage in a recycling program and act knowingly
  • Follow us on social media with #soaphoria Follow us on social media with #soaphoria
  • find out more about eco-thinking on our educational blog find out more about eco-thinking on our educational blog

ROYAL DENTAL SERUM

Dental serum with activated carbon, coconut oil, aloe vera, and herbal extracts from peppermint, rosemary and salvia provide adequate oral hygiene care. Cleans the denture, treats and protects the gums. The particles of activated carbon and baking soda gently but very effectively polish the surface of the teeth, which helps the serum to achieve a naturally whiter and brighter smile. Without animal fats, synthetic surfactants, fluorides, dyes, chemical additives.

 

USAGE

Using the dispenser apply an appropriate amount of product on the toothbrush, i.e.. peas sized, and clean your denture in the usual way. Use after meals, at least twice a day. Designed for everyday oral hygiene care. Store the usual way.

Ingredients: Aqua (water)*, Calcium Carbonate (calcium carbonate)*, Xylitol (natural sweetener)*, Glycerin (glycerine of plant origin)*, Cocos Nucifera Oil (coconut oil)*, Aloe Barbadensis Leaf Extract (aloe vera)*, Mentha Piperita Leaf Extract (peppermint)*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rosemary)*, Salvia Officinalis Leaf Extract (salvia)*, Sodium Bicarbonate (baking soda)*, Activated Charcoal (activated carbon)*, Disodium Cocoyl Glutamate (surfactant of plant origin)*, Xanthan Gum (stabilizer of plant origin)*, Algin (polysacharid of plant origin)*, Hectorite (mineral)*, Maris Sal (sea salt)*, Bisabolol (chamomile derivative)*, Titanium Dioxide (titanium dioxide)*

*certified organic component

100% natural product

Volume: 50ml

8586017854178

Data sheet

Content
50 ml
Grade 

Super pasta

Vždy som si myslela že na zuby potrebujem tonu fluoridov a roznej chemie aby boli riadne čiste. A mylila som sa. Tato pasta je taka jemna a zaroven učinna. Neštipe ale je naozaj osviežujuca. Čisti, jemne bieli a dokonca mam pocit že dasna su ovela menej citlive. Inú už nechcem

Grade 

WOW

Najprv som túto pastu kúpila len tak na vyskúšanie, na večerné umývanie zubov jemné bielenie a tak. Po čase si našla trvalé miesto na našej poličke v kupelni. Jemne čisti zuby bez draždenia, neštipe ako klasicke komerčne zubne pasty a ano vidim aj jemne bielšie zubky. Nevadi ani detom, maju ju radi, stači maličko a pena je postačujuca. Zuby mame všetci dzravé a čisté :)

Grade 

:)

Tato zubna pasta nema chybu. Mentolova vona je tak akurat, vobec nestipe cize nevadi ani detom. Po dlhodobom pouzivani som si vsimla jemne vybielenie zubkov a navyse su menej citlive na chlad a teplo.

Grade 

ošetrenie zubov

Sérum je tmavé, skoro čierne, pri čistení zubov bledne na sivo. Je jemné, príjemné, taká jemná pasta na zuby. Nie je však veľmi osviežujúce.

Grade 

Joly

Používam ho už pár mesiacov. Okrem toho že čistí zuby a ďasná šetrne, pôsobí aj protizápalovo a má hojivé účinky na ústnu dutinu. Po umytí ešte krátko vypláknuť ústa vodou 2-3 kvapkami teatree oleja. Odporúčam toto zubné sérum.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Grade 

Nieje zubná pasta ako zubná pasta.

V nedávnej dobe u mna prepukol atopický ekzém to som ešte užíval komerčnú PEG XX kozmetiku a myslel som si že bio a vegan kozmetika je len pre boháčov a hlupákov. Ako mi tvár zrudla a začala štípať a paliť som si zaobstaral bežný hydratačný krém a zanedlho som mal na tváry zapálené suché šúpajúce sa ložisko a kopu starostí až som si povedal STOP a narazil som na Soaphoriu prírodnú kozmetiku ktorá sa tak netvári ona taká je. Super cena, množstvo produktu ktore davajú občas hraničí z megalomanstvom :-) je toho vážne požehnane. Po dvoch mesiacoch mimostalo už len začervenanie a verím že úplne opadne. Moju starú pastu nahradil tento zázrak vo flaši a umívanie zubov sa stalo zábavou. Po tých 2 mesiacoch mám zuby krásne biele a zdravé ! niesu citlivé ako boli dasná neustupujú a nemám na nich žiadny zubný povlak. Dakujem páni a dámi teším sa na nové produkty.

Grade 

:)

Používam ho už vyše mesiaca a som naozaj spokojná. Zúbky vyčistí pekne. Včera som po prvé skúšala aj práškovú verziu a už teraz môžem potvrdiť, že sa stávate mojim výhradným dodávateľom ústnej hygieny :)

  • 3 out of 3 people found this review useful.

16 other products in the same category: