Categories

Honey bar - Solid body cream

8586017850576

4,90 € tax incl.

SWEET HONEY

Sweet honey combined with vanilla conjure in their harmonizing partnership envelop the skin in velvet blankets. Vanilla is inextricably linked not only to its aphrodisiac scent, but to its healing properties as well. It fights fatigue, calms nerves and stimulates brain activity. Honey offers great antiseptic, antioxidant and cleansing properties. It is known for its emollient and moisturizing properties, which will be appreciated especially by stressed and dry skin. In addition, honey beautifully refreshes the skin, soothes irritated skin tones, nourishes, and binds moisture perfectly.

The product line Sweet honey is excellent for all types of skin, especially for dry and extra-dry skin.

SOLID BODY CREAM

Solid body cream for 24h hydration of even the driest skin possible! The composition of organic oils and butters combined with beeswax deeply nourishes, regenerates, supplies with vitamins A and E and prevents re-drying of the skin.

Animal fat, dye, chemical and preservative free.

APPLICATION

Hold the bar in your palm, and in circular movements apply it in an appropriate amount on the skin. Store the product at temperatures up to +25 oC and keep out of direct sunlight!

TIPS AND TRICKS

The most affective skin hydration can be achieved, if applied immediately after shower/bath onto wet skin, thereby stimulating the formation of new aquaporins and improve the circulation of water within it.

Ingredients: Theobroma Cacao Seed Butter (cocoa butter)*, Cera Alba (beeswax)*, Cocos Nucifera Oil (coconut oil)*, Butyrospermum Parkii Butter (shea butter)*, Olea Europaea Fruit Oil (olive oil)*, Cetearyl Alcohol (emulsifying ingredient of vegetable origin)*, Mel (honey)*, Vanilla Planifolia Fruit Extract (vanilla extract)* 

*certified organic ingredient

100% organic product

Content: 85g

palm_oil.png            recycle.png    

BALENIE 100g

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
03/04/2019

med

Milujem med a aj mojej suchej pokozke robi dobre, preto som sa rozhodla vyskusat aj medovu tehlicku. Pouzivam na suche lakte, chodidla, ale aj na cele telo. Nikdy som nemala nic, co by moju pokozku takto krasne hydratovalo, vrelo odporucam kazdemu vyskusat!

10/26/2017

tehlička

Mám veľmi suchú pleť a preto ju používam na celé telo. Po používaní je pleť jemná a hebká. Síce sa rýchlo míňa, ale stojí za to ju používať. Výsledok je badateľný

09/11/2017

Vhodna alternativa kremu

Ked som to skusala prvy krat bola som velmi zvedava a trochu skepticka. Po prvom pouziti som ostala prijemne prekvapena lahkostou a konzistenciou. Nedrobi sa, nedeformuje no zanechava prijemnu vrstvu kremu. Najlepsia alternativa na dovoleku a do prirucnej batoziny. Skladne a dlhotrvajuce. HIGHLY RECOMMENDED!

02/26/2017

príjemná tehlička

Prvé použitie bolo zvláštne, pretože som sa vždy natierala niečím tekutým. Natiera sa s ňou ľahko, má veľmi jemnú, nevtieravú vôňu, kde cítiť najmä včelí vosk.. Pokožka je príjemne mastná a jemne voňavá.

11/14/2016

jemná vôňa

Kto nemá rád silné vône,tomu táto tehlička bude vyhovovať.Je veľmi praktická na premastenie celého tela,ale aj na pravidelné premastnie rúk napríklad po umývaní riadu.

07/19/2016

:)

Tá tehlička sa nedá vypoužííívať, už asi pol roka ju mám položenú pri umývadle, ešte ten starý tvar, ako majú mydlá, a vždy po umývaní riadov ju použijem, a vždy držííí :D

Write your review!

Write a review

Honey bar - Solid body cream

Honey bar - Solid body cream

2 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days