Categories

Fabric Softener - Sweet Almonds View larger

Fabric Softener - Sweet Almonds

8586017852020

6,90 € tax incl.

FABRIC SOFTENER – SWEET ALMONDS

Ecological fabric softener with sweet almonds fragrance. The product helps to remove the remains of the washing product from the laundry, brightens the colours, softens the fabric, facilitates ironing. Contains easily biodegradable mineral and herbal ingredients with low level of toxicity for water and environment. These ingredients are ideal for sensitive skin. Suitable for a septic tank.

 Highly Concentrated! 

 

APPLICATION

 

In machine washing add one scoop (35ml) pre wash load (4-5kg). In hand-washing – ½ scoop (17ml). When hand-washing, add to the last rinse! The product should not come into direct contact with the laundry!

Ingredients: 5% - 15% cationic surfactants (palm oil derivates - RSPO certified), preservatives (Methylchoroisothiazolinone, Methylisothiazolinone), essential oils (Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional)

Content: 1,5l

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
04/12/2019

Krásna vôňa

2. krát som si objednala aviváže,maximálna spokojnosť,používam na všetko bavlnené,uteráky aj posteľná bielizeň mi aj pri používaní dlhodobejšie voňajú,nie je to také výrazne ako pri syntetických avivážiach,ale pre mňa maximálne postačujúce.Používam aj iné produkty,postupne pridám recenzcie.Táto vôňa vanilka-kokos je moja slabosť.Ďalej celková spokojnosť so servisom,veľmi rýchle dodanie.Zloženie produktov je môj ideál-vegánske,žiadny palmový olej,žiadne testovanie na zvieratách,obalová politika,hádam bude postupne ešte proaktívnejšia,recyklovateľné obaly ale super.Len som raz položila na predajni prosbu o odkaz,že dekoratívne línia chýba a krátko na to prvé produkty:-)))) Neviem,či môj odkaz bol doručený,ale línia je krátko na to na svete,veľmi Vám fandím a vrelo odporúčam.

Write your review!

Write a review

Fabric Softener - Sweet Almonds

Fabric Softener - Sweet Almonds

4 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days