Categories

Olivový balzam - Univerzálny balzam View larger

Organic Soap With Its Own Tincture For Eczema And Dermatitis

8586017851610

4,90 € tax incl.

ORGANIC SOAP WITH ITS OWN TINCTURE FOR ECZEMA AND DERMATITIS Organic soap developed exclusively for skin with dermal problems such as psoriasis, atopic eczema, various dermatitis, allergies and mold. The soap contains 6% own tincture from the combination of Echinacea and Celandine. These herbs and their extracts help wound healing and are natural disinfectants. In combination with plant butters and oils of BIO quality such as Shea butter, coconut, almond and olive oil, help restore the balance of the skin. The soap is enriched by sea salt and oat protein, which, according to the latest studies, are able to cure and prevent already mentioned skin conditions. Celandine is excellent in promoting the healing of heavy eczema, allergies and psoriasis, acts significantly antibacterial-like. Echinacea has anti-inflammatory properties and helps heal old wounds and sores. Animal fat, synthetic dye, oil derivate, glycol, parabene, parfume and synthetic colour free.

APPLICATION With gentle circular movements create foam on wet skin then rinse with water of appropriate temperature. Ideal for everyday use. Avoid from eye area.

TIPS AND TRICS The soap perfectly combines with products presented within the array.

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
05/24/2019

Atopicky ekzem

Mydlo som si kúpila na atopicky ekzem. Zatial ho pouzivam tyzden. Po pouziti mam jemnejsiu pokozku a nie je taka sucha. Vytvorene ložiska ekzemu sa zacinaju stracat a zatial sa nevytvaraju nove. Odporucam

01/05/2019

Ciastocne pomohlo

Manzelovi mydlo ciastocne pomohlo na atopicky ekzem vo vlasoch. Ma tam cervene flaky, ktore svrbia a lupu sa.
Po pouziti mydla sa stav ciastocne zlepsil, lupin je asi o polovicu menej. Zatial pouzivane 2 tyzdne.
Vysledok mohol byt aj lepsi, ale vzhladom na to, ze mu na ekzem nic nepomohlo, ani pripravky z lekarne, na predpis, specialne spampony, tak to beriem ako uspech.

12/19/2018

-

Netrpím ekzémom ani iným kožným ochorením okrem akné, mydlo som si zakúpila zo zvedavosti. Vonia neutrálne na prvý dotyk cítiť obsah kvalitných olejov a masiel. Po pár dňoch používania je moja pleť jemná a cíti sa dobre. Odporúčam.

12/05/2018

1*

Nechala som si poradiť a urobila som výborne. Keď som spomenula dermatitídu, pani mi hneď ponúkla toto mydlo a iné už na pleť používať nebudem .. super.. nezvyknem písať komenty ku produktom ale tu je to na mieste :) TOP

06/05/2018

Pani

Dala som mydlo ako dar mojej mame s atipickym ekzemom, Mala suchu lupajucu sa kozu az do krvy na rukach aj nohach. Po pouziti mydla sa jej stav ovela zlepsil. pokozku ma jemnejsiu a hydratovanejsiu.

 • 1 out of 1 people found this review useful.
06/05/2018

Pani

Dala som mydlo ako dar mojej mame s atipickym ekzemom, Mala suchu lupajucu sa kozu az do krvy na rukach aj nohach. Po pouziti mydla sa jej stav ovela zlepsil. pokozku ma jemnejsiu a hydratovanejsiu.

11/28/2017

atopik

Zatiaľ najlepší produkt, aký som kedy použila na atopický ekzém. Začala som mydlo používať denne v čase, keď som mala výrazné svrbivé červené fľaky, na ktoré už nič nezaberalo. Pokožka sa nádherne upokojila, fľaky strácajú farbu a niektoré začínajú úplne miznúť. V kombinácii so 100% konopným olejom, ktorý po osprchovaní na kritické miesta používam (namiesto akéhokoľvek telového mlieka) je to určite top produkt!

 • 3 out of 3 people found this review useful.
07/12/2017

Spokojnost

Syn nema ekzem ale ma tzv. "husiu kozu", od kedy pouzivame toto mydlo tak sa mu koza vyrazne vyhladila, nezapaluje sa a je konecne jemna ako detska koza ma byt. Za nas velka spokojnost! :)

 • 2 out of 2 people found this review useful.
11/02/2016

ekzém

Cez zimu ma už dva roky po sebe trápil nepríjemný ekzém. Prvú zimu som objavila toto mydielko a začala som používať namiesto sprchového šampónu a môžem povedať, že mi to ekzém krásne zmiernilo. Druhú zimu sa ekzém vyskytol ale už v oveľa miernejšej forme, pričom mi opäť pomohlo toto mydlieko no a túto zimu som už úplne bez ekzému. Pre mňa fantastický produkt.

 • 4 out of 4 people found this review useful.

Write your review!

Write a review

Organic Soap With Its Own Tincture For Eczema And Dermatitis

Organic Soap With Its Own Tincture For Eczema And Dermatitis

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

 • WORLDWIDE SHIPPING

  Free Shipping On Order Over $100
 • ORDER ONLINE SERVICE

  Call Us Now: (+1)866-540-3229
 • RETURN 30 DAYS

  Free return products in 30 days