Categories

Zemplínske vinice - Vineyards - Natural Soap

8586017850248

4,90 € tax incl.

NATURAL SOAP

Handmade soap based on vegetable glycerin in combination with oils of highest quality. Carefully selected essential oils, medicinal herbs, extracts and macerates as well as other active ingredients give each product a uniqueness, spotlighting their function and not least, a fragrance recalling the flora of different regions of our country and of other parts of the world! Soaps designed for everyday body treatment, do not out-dry the skin and are a pleasure not only for the body but also for the mind and soul.

Animal fat, synthetic dye, oil derivate, glycol and parabene free.

APPLICATION

With gentle circular movements create foam on wet skin then rinse with water of appropriate temperature. Ideal for everyday use. Avoid from the eye area.

Ingredients: Aqua , Cocos Nucifera Oil *, Olea Europaea Fruit Oil *, Glycerin *, Sucrose *, Decyl Glucoside , Chamomilla Recutita Extract*, Chamomilla Recutita Flower *, Vitis Vinifera Fruit Extract *, Sodium Chloride *, Citric Acid *, Sodium Citrate , Iron Oxide

*certified organic compound

Size: 110g±5%palm_oil.png        vegan.png             zastav-vodu.gif

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
04/10/2019

Milujem ho

Tieto mydielka z kolekcia Slovano zboznujem. Spojenie starostlivosti o plet plnej uzasnych ingrediencii a duše slovenskej prirody je nadherny koncept, ktory poteši aj pokožku. Voňaju na celu kupelnu, a tieto zemplinske vinice miluje cela nasa rodina aj navstevy

07/08/2018

Zemplínske vinice

v sprche zavriem oči a ocitnem sa medzi slnkom zaliatymi dozrievajúcimi zemplínskych viničmi

06/13/2018

July

Všetky vaše mydielka zbožňujem, ale toto je pre mňa najväčšia topka, vonia ako sladučké hrozienko, pripomína mi aj v zime krásne letné večery, krásne pení a pokožku zanecháva hebkú. Chválim celý koncept tejto úžasnej značky.

03/08/2018

MK

Mydlo nádherne vonia, dlho vydrží a tvorí bohatú penu. POkožka po ňom je krásne jemná.

07/20/2016

Miška

Nádherná vôňa po hrozne, ako prechádzka vinicami.

Write your review!

Write a review

Zemplínske vinice - Vineyards - Natural Soap

Zemplínske vinice - Vineyards - Natural Soap

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days