Categories

NutriShamp - Solid Shampoo - Dry and Damaged Hair

8586017851436

7,00 € tax incl.

NUTRISHAMP

Solid shampoo for dry, stressed and damaged hair gently purifies and beautifies yout hair crown! Thanks to organic Argan, Coconut and sweet Almond oil, Shea butter, panthenol, Allontoin and extracts from nourishing herbs, return strength and flexibility. The extract from Silk softens texture, binds moisture into the scalp and deep-hydrates hair! The hair becomes more pliable, easy to comb and protected against re-drying.

SOLID SHAMPOO

Solid shampoo made from high quality raw materials. Composition based on Coconut oil derivate thoroughly, but gently cleans hair and scalp, whereas added essential oils, herbs and crushed herbs, Bentonite Clay conjure a crown of beauty.

Silicone, sulphate, glycol, preservative, derivate, parabene and animal fat free.

APPLICATION

Hold solid shampoo in your palm. With gentle circular motions massage it until foam creates. Massage foam into hair and scalp. Rinse with water at an appropriate temperature and adjust hair in a normal way.  

TIPS AND TRICKS

After using solid shampoo an organic liquid or solid conditioner, powdered hair mask is ideal.

Zloženie: Sodium Cocoyl Isethionate , Cocomidopropyl Betaine , Bentonit*, Cetyl Alcohol , Cetearyl Alcohol , Cananga Odorata Flower Extract *, Citrus Sinensis Peel Oil *, Glycerin , Argania Spinosa Kernel Oil *, Prunus Amygdalis Dulcis Oil *, Cocos Nucifera Oil *, Butyrospermum Parkii Butter *, Curcuma Longa Powder *, Panthenol , Allantoin (Symphytum Officinale)*, Silk Amino Acid , Hydrolyzed Silk

*certified organic component

Size: 60g±5%

Contains 27,3% of organic ingredients.palm_oil.png       zastav-vodu.gif

BALENIE 125ml

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka.

Vaša otázka nám bola odoslaná. Na jej zodpovedaní pracujeme. Ďakujeme
Položte nám otázku
skryť formulár
Meno:
E-mail:
Otázka:
  Položte nám otázku
02/28/2019

!!!

SUPER! skusala som vela prirodnych samponov, aj tuhych aj klasickych, ale az tento ma presvedcil pri nom aj ostat, je neskutocny! Konecne mam krasne vyzivene vlasy :)

06/08/2018

Vrelo odporúčam

Tento šampón je malý zázrak. Okrem toho, že jeho kúpou nevytvárate žiaden odpad vďaka papierovému obalu, ktorý sa dá jednoducho recyklovať, nádherne vonia (trošku mi tá vôňa pripomína detské žuvačky

06/08/2018

Vrelo odporúčam

Tento šampón je malý zázrak. Okrem toho, že jeho kúpou nevytvárate žiaden odpad vďaka papierovému obalu, ktorý sa dá jednoducho recyklovať, nádherne vonia (trošku mi tá vôňa pripomína detské žuvačky

01/25/2017

Potrebné každodenné umývanie

Veľmi pekne vonia a dobre pení, vlasy su po ňom pekné lesklé, no vyzerajú sucho a už po dni sa mi urobia lupiny (ktoré som predtým nezvykla mať)

07/20/2016

Fantisticke!!!

Najlepsi sampon aky som kedy mala! Som z toho tak nadsena, ze uz neodolal ani moj priatel a kupil si aj on :Di Jednoznacne odporucam :)

Write your review!

Write a review

NutriShamp - Solid Shampoo - Dry and Damaged Hair

NutriShamp - Solid Shampoo - Dry and Damaged Hair

4 products in category :

OUT WORLD

Inšpirované prírodou...vyrobené s láskou! Naše produkty sú výsledkom každodennej podstivej ručnej práce, ktorú s radosťou vykonávajú členovia tímu Soaphoria. V každom kuse výrobku je zapracované naše odhodlanie a nadšenie, tiež ako aj v dizajne interiéru v značkových predajniach máte možnosť pocítiť snahu, oddanosť a lásku, s ktorou boli vytvorené pre milovníkov prírody a darov, ktoré nám ponúka.

Facebook News

Delivery support

  • WORLDWIDE SHIPPING

    Free Shipping On Order Over $100
  • ORDER ONLINE SERVICE

    Call Us Now: (+1)866-540-3229
  • RETURN 30 DAYS

    Free return products in 30 days